Де доплати, Карл? (Або як порушити трудове законодавство)

Олег Ксановский 2 листопада 2023, 12:29
Відділення за адресою: Одеса, вул. Преображенська, 49/51
Працюю в Одеському Р У.
Вчора керівник відділення мені повідомив, що відділення тепер працює з клієнтами на пів години більше (не до 17:30, а до 18:00).
До того, я виходив з роботи не раніше шостої, просто тому що це так званий «операційний час», навіть якщо робота вже вся виконана (а за час, проведений на роботі логічно що не доплачували).
Хоча я на роботі й так вісім годин. А на що я їх витрачаю, на зведення каси чи на роботу з клієнтами, це вже проблеми роботодавця.
Тепер ж офіційно я працюю до 18:00, хоча цілком пропорційно з роботи буду виходити не раніше 18:30. Але керівництво нічого не каже про доплати за ці 30 хвилин на день. Трохи більше двох додаткових годин на тиждень. Той час, який я проведу з клієнтом.
Саме кумедне, що навіть наказ на пошту не приходив.
Це дуже демотивує. І так зарплати низькі в порівнянні з іншими банками.
Такими темпами можна і до 20:00 працювати.
Ще й з цією обідньою перервою незрозуміло. Ніби вона відсутня (по факту «плаваюча»), але на сайті показується графік з 13 по 14.
Банк видно мало що не хоче доплачувати, так ще й не вказує актуальну інформацію.
Я дійсно вже втомився від цього. Навіть не знаю, куди скаржитися, щоб щось змінити.

rusgl
rusgl
2 листопада 2023, 13:01
>> Навіть не знаю, куди скаржитися, щоб щось змінити.
Звільнення не варіант?
McDonalds
McDonalds
2 листопада 2023, 15:23
Пиши тогда письмо-жалобу или на главное управление по области или же на Центральны аппарат, думаю адресс знаешь, если варишься в этой каше.
NickUA1983
NickUA1983
2 листопада 2023, 19:49
Ну, уйти ровно в 18:00 это редкость. Сам бывший банковский клерк, правда не с Ощада. Уйти на 30 минут позже — это норма. Или учись сводить смену за 5 минут Или ищи другую работу Никто доплат делать не будет

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Де доплати, Карл? (Або як порушити трудове законодавство)