Держава в державі

LHelena 30 жовтня 2023, 16:17
Відділення за адресою: Київ, вул. Хорива, 27-А
Після того, як у нас розбомбило квартиру в Ірпені. На той час мама жила з нами. Ми продали преватизовану квартиру у Житомирі, яка належала нам. І вирішили в такий спосіб щось купити, щоби десь жити. Покупець купував квартиру за програмою ЄОселя, і гроші перевели на карти людей, яким належала квартира. АЛЕ! В Ощадбанку ми не мали змоги зняти гроші за довіреністю мами. Їй 82 роки, і вона не виходить із дому за станом здоров’я. А на своїх картах у нас списували податок за зняття грошей. Це свавілля. Мафія якась. Постає питання, на якій підставі існує неможливість зняти гроші з картки Ощадбанку за дорученням? Чому я не можу зняти свої гроші? Чому ніхто не пояснює мені списання податку за зняття грошей? Хоча зазначено, що це не оподатковується? Скільки триватиме таке ставлення до українців? І отримати відповідь на свої запитання?

Три літри
Три літри
30 жовтня 2023, 17:06
Чому я не можу зняти свої гроші?

Це не ваші гроші, це гроші вашої мами якій 82 роки.

А на своїх картах у нас списували податок за зняття грошей.

Якщо у вас картки в іншому банку то відкрийте рахунок в тому банку де комісії немає - вони є.
Якщо у вас картки також в Ощаді як і у мами то при знятті з її картки так само буде комісія і тоді не зрозуміло у чому суть претензії - ви що, не знаєте тарифів свого банку?

Чому ніхто не пояснює мені списання податку за зняття грошей?

Ну бо не існує ніякого податку за зняття грошей — хто вам що має пояснювати не зрозуміло.

Скільки триватиме таке ставлення до українців?

До українців в Україні ставлення гарне, але от коли не думаєш головою то дуже часто виникають проблеми.
Well Hit
Well Hit
1 грудня 2023, 4:13
Літруха, розуй очі, гнилий ощад плює на людей та на країну- відмовляючись виконувати її закони, не визнають довіреність! Третя літра була зайва!))