Шахрайство Ощадбанком

Margo2023 9 серпня 2023, 22:23
Прошу Нацбанк, ЕСБУ допомоги повернути вкрадені гроші і притягти до відповідальності людей, які причетні.
28.06. 2023 з депозитного рахунку без мого відома було знято за шахрайською схемою депозит. 1 серпня 2023 року без мого відома за шахрайською схемою були зняті кошти з пенсійного рахунку. Жодного підтвердження транзакції, попередження про зняття коштів чи повідомлення про переказ не надходило.
6 серпня при користуванні додатком Ощадбанка побачила, що всі кошти зняті. Я одразу звернулась по телефону до представників банку (на гарячу лінію) де мені повідомили, що було несанкціоноване списання коштів шахраями на картку іншого банку, після чого оператор заблокував мої картки, оскільки шахраї якимось чином заволоділи моїми даними входу в особистий кабінет банку.
7 серпня перебуваючи в Хмельницьку і звернувшись за допомогою до Ощадбанку по вул Шевченко 11, мені відправили вирішувати проблеми до відділення, де був укладен договір депозиту. 9 серпня приїхала до Одеси в відділення Ощадбанку по вул Небесної Сотні 10, де Дунь Н. А. керівник ТВБВ 1001510590 відділення надав виписку з рухом коштів по моєму рахунку. В виписці не було вказано жодної інформації щодо отримувача і призначення. Керівник банку не зацікавлен в вирішенні цієї проблеми, відправила до головного відділу і не прийняла заяву для внутрішнього розслідування Службою Безпеки Банку. Наразі заповнюю заяву на сайті кіберполіції.
Зауважу, свої персональні дані, логін і пароль особистого кабінету та дані картки нікуди не вказувала і третім особам не надавала.
Сума, викрадена у мене, є великою. Чому система безпеки банку дозволила без мого погодження здійснити переказ коштів на невідомий і, напевне, сумнівний рахунок. В результаті шахрайських дій я залишилась без засобів до існування.
Допоможіть.

10 серпня 2023, 5:50
Напрасно вы на этом форуме пишите. Ощадбанк СОВСЕМ не отвечает на обращение клиентов здесь уже почти год. Вы правильно сделаете , что будете обращаться в кибер полицию. Потому , что , сами понимаете, у банков нет полномочий и обязанностей искать преступников. И деньги, которые похитили мошенники , банки не возвращают .
10 серпня 2023, 6:00
По поводу того, что вы никому не передавали личных данных . Понимаете, зачастую клиент уверен , что никому не передал данных , а на деле , оказывается, что он даже и не подозревает , что его данные попали в руки злоумышленников. Расплатились картой на сайте куда имеют доступ мошенники. Или зашли по какой то ссылке.А знаете сколько случаев , когда даже родственники или друзья завладевали данными карты и снимали деньги с карты. В полиции море таких случаев. Всевозможных вариантов завладеть данными карты десятки и десятки Так, что вы не можете на 100% уверены, что не было утечки данных вашей карты. Скорее всего она была . И не исключено , что вы сами не подозревая этого , совершили утечку данных. Это очень часто случается. Особенно с людьми пожилого возраста
Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 серпня 2023, 10:06
Всё-таки пожилых людей нужно обучать пользоваться интернетом, сидят тыкают всякие ссылки которые им присылают, сливают свои данные, думая что всякие допомогы от ООН или какого либо банка это реально рабочая ссылка, вводят свои данные пароли и досвидание.
А ещё проблема наших банков в том, что у них система *разделяй и властвуй* каждому банку запрещено сотрудничать с каким либо банком Украины, тем самым у мошенников развязывают руки, хоть они и выводят бабки в крипту, с осторожностью работают, но даже если бы они выводили на свои счета банков Укр, всё равно их бы никто не стал искать…
В полиции вам скажут, идите в суд, мы не властны над банками, мы подадим запрос, а нам скажут, это банк тайна и всё, дело закрыто.