З моєї виплатної картки 4 серпня 2023 року о 15.15 без мого відома було знято за шахрайською схемою пенсію, яка надійшла на мій рахунок 4 серпня 2023 року о 13.40. 6 серпня 2023 року при спробі отримати кошти в банкоматі виявилося, що кошти зняті. Я одразу звернувся по телефону до представників банку (на гарячу лінію) де мені повідомили, що було несанкціоноване списання коштів шахраями на картку іншого банку, після чого оператор заблокував мої картки, оскільки шахраї якимось чином заволоділи моїми даними входу в особистий кабінет банку та оформив звернення щодо шахрайства.
Наступного дня я звернувся до відділення банку для отримання виписки з рухом коштів по моєму рахунку. У наданій довідці не було вказано жодної інформації щодо отримувача та призначення платежу. Також в банку повідомили про те, що ними був направлений запит до обласного банку для отримання інформації про рух коштів на моєму рахунку, але до цього дня довідки я не отримав. 8 серпня 2023 року я, не діждавшись довідки від банку, подав заяву про шахрайські дії до поліції.
Звертаю увагу, що свої персональні дані, логін і пароль свого особистого кабінету та дані картки нікуди не вказував і третім особам не надавав.
Жодного підтвердження транзакції, попередження про зняття коштів чи повідомлення про вже зняті кошти мені не надходило. Сума, викрадена у мене, є великою, і я не розумію чому система безпеки банку дозволила без мого погодження здійснити переказ коштів на невідомий і, напевне, сумнівний рахунок. В результаті шахрайських дій я залишився без засобів до існування. Мені немає чим сплатити комунальні послуги та придбати життєво необхідні ліки (маю хворобу цукровий діабет ІІ ст.). Виникає відчуття, що банк зацікавлений в подібних шахрайських схемах за для свого збагачення.
Хотілося щоб Банк більш уважно ставився до захисту персональних даних клієнтів та забезпечив неможливість списання коштів з рахунку Клієнта без його підтвердження здійснення переказу, а також розібратись в ситуації, що склалась.

OkeyDoki
OkeyDoki
9 серпня 2023, 12:30
Если в выписке операции стоят как перевод через web-banking или mobile-banking; то как раз логин и пароль был слит. номер картки можно узнать в ощаде 24/7 исключительно нажав на операцию в истории и потом повторить и в шаблоне будет полный номер карты…
9 серпня 2023, 17:06
Увы , пенсионеры самая доверчивая часть населения . Они, бедняги, сами того не понимая , раскрывают свои данные , причем искренне уверены , что никакой утечки информации они не допустили.

Естественно и банки им уже не могут помочь . Деньги клиент уже безвозвратно потерял . Вот и этот случай аналогичный. Максимум чем может помочь банк - это обратиться в полицию. Шансов на возврат денег «ноль» — но хоть какая та видимость, что злоумышленников ищут.
Но на этом сайте Ощад банк даже этого не посоветует . Автор отзыва , очевидно, не знает, что на этом сайте Ощад банк уже почти год не отвечает на жалобы и отзывы клиентов.
9 серпня 2023, 17:13
« та придбати життєво необхідні ліки (маю хворобу цукровий діабет ІІ ст.)»

За лекарства не переживайте . Эти лекарства при диабете дают АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО по программе «Доступі ліки» . Просто обращаетесь к семейному врачу — он выписывает вам электронный рецепт и идете получать в аптеку свои лекарства бесплатно . Это я знаю точно — у меня родственник близкий тоже с диабетом 2 вида.

Вот видите — все-таки есть польза от того, что вы сюда обратились. Вы тратили деньги на лекарства, а сейчас узнали , что вы их получите абсолютно бесплатно.

Уже финансово легче от того, что на лекарства тратиться не надо .

П. С. Можете не благодарить за совет. Я рад был вам помочь
Валерка Котовский
Валерка Котовский
9 серпня 2023, 21:18
Впредь не тыкайте на всякие Е — допомога, выплата от ощад\приват\пумб и прочих банков, банк никогда не делает рассылки в мессенжерах, сейчас даже уже мошенническая реклама стала появляться в инсте.
Всегда сверяйте сайт на который вы перешли с оригиналом (ссылка не должна отличатся от оригинального сайта банка)
В банке деньги не возвращают, даже если они были переведены на счёт ощад банка, они скажут идите в полицию, хотя сейчас с тем что участились случаи мошенничества могут заблок счёт, но вернуть деньги, врядли…

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Некомпетентна робота служби безпеки «Ощадбанку» щодо захисту персональних даних клієнта та викрадення коштів.