Вкрали гроші з картки Ощадбанку

Oleksandr7887 7 лютого 2023, 3:42
Мав 739 євро на картці (тримав на «чорний день» -карткою не користувався, не «світив «.
Периодично раз у килька місяців дивився баланс. 28.10.2022 прийшов у відділення ТВБВ 10016/0139 у м. Полтава.Термінал картку не приняв (написало, що помилковий пін-код).Змінив його через «гарячу лінію». Знов ввів картку у термінал-показало баланс «0»!
Гроші були зняті ще 05.08.2022. За 2 хвилини зробили віртуальний рахунок в моїй картці,євро конвертували в гривні, відправили по«UKR KIEV MOBILE BANKING» та зняли двома сумами десь в АкордБанку. У відділенні хамили, казали, що вкрали мої дружина або дочка. Заяву приняли та через місяць написали відписку, що я сам видав усі дані шахраям, що повертати нічого не винні.Написав заяву до поліції. Толку поки що ніякого.

7 лютого 2023, 3:45
Ні одної СМС-ки або дзвінка з банку ,проте ,що знімали гроші !!! Банк допомогав красти ???
10 лютого 2023, 7:44
В моєму випадку — так! БО, 4 операції по рахунку менш ніж за хвилину.
7 лютого 2023, 7:05
Откуда инфа про дальнейшие движения денег, после того как их отправили по«UKR KIEV MOBILE BANKING»?
Jokets
Jokets
7 лютого 2023, 10:16
Фантазии наверное дочери или жены, ведь надо как-то папе/мужу мозги запудрить
19 березня 2023, 4:45
Роздруківку руху грошей зробили в відділенні. Про Акордбанк дізнався, коли був у них в СБ (позвонили «айтішникам» -вони одразу знайшли ,куди пішло). ,А ще ,персонально …Слідкуйте за язиком ,Кто дав право так себе зухвало вести , писати образи ??? Може ви працівник «ОЩАДУ»?? Тоді не дивно
OkeyDoki
OkeyDoki
7 лютого 2023, 14:21
В приложении зайди нажми на операцию перевода и увидишь полностью номер карти на которую ушли деньги… операции все сделали через новый ощад…
8 лютого 2023, 21:44
Я вас понимаю как никто… У меня с карты украли всю пенсию. Даже в полиции не поверили, что это сделал хакер. Если бы был такой умелец, то украл бы куда более большую сумму су кого-то другого. Без помощи, вернее участия сотрудника банка не обошлось. Карту не теряла, даже больше — ее вообще никто не видел. А здесь, меньше чем за минуту зашли на мою страницу в приложении Ощад24/7 (ни код подтверждения, ни звонок на финансовый телефон не поступали), дважды пытались отключить смс-сообщения, затем перечислили пенсию на другую карту ощадбанка. И все это было сделано менее чем за минуту. Не учли того, что у меня в вайбере тоже установлены сообщения. И на все операции по счету сразу же приходит мне сообщение. Оставали насчету 94 коп. Может кто поделится опытом, как прожить на 94 коп. месяц? Буду очень благодарна.
9 лютого 2023, 7:21
Брехня собачья!

Ибо если хакеры уже куда-то перевели денежку, то пострадавший ни, как не может (у)знать, где их сняли! и тем более в каком банке?

На этом и сказке конец!

Естественно в полиции покрутили пальцем у виска, и послали копаться в семейном грязном белье…
10 лютого 2023, 7:46
К сожалению, это не брехня! В моем случае именно так.
ur5lif
ur5lif
14 лютого 2023, 17:15
5 січня 2023 року у мене пропала пенсія, мені оставили 10 грн, а 7ххх були переведені на картку якогось банку. Іду в ощадбанк -звоніть на гарячу лінію, звоню — ідіть в поліцію, іду написав заяву ждіть ми вас найдем, дві неділі не шукають іду сам. Знову як та що і кіпа паперу ідіть додому ми вас найдем. Читаю в інтернеті що потрібно зробити в подібній ситуації, там нахожу що потрібно написати заяву в банк. 14 лютого іду в банк, питаю що потрібно зробити, нічого не потрібно ждіть. Став посеред залу і думаю як же мене обвели і де прогавив, І бачу над головою кліента що вводить пін код висить відеокамера, понятно, питаю ТВО завідуючу ЧОМУ, відповідь — щоб бачити що кліенту касир видав готівку, а що записуют пін код то це нічого Це сталось в ТВБВ 10020/0421