Не вірно вказана інформація в ПВБКІ

м б 16 грудня 2022, 10:27
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 19
В мене відкрита кредитна карта в Ощадбанку з лімітом 5000грн. Даною картою не користуюсь. Але в базі ПВБКІ вказана, що я маю заборгованість перед банком в сумі 5000грн. При зверненні на відділення і на горячу лінію — повідомляють, що не знають хто вносить інформацію в базу БКІ і допомогти не можуть.
16 грудня 2022, 11:46
Добрий день. Якщо Ви кредитною карткою не користувалися і у відділенні банку Вам повідомили що заборгованості дійсно немає, тоді рекомендуємо звернутися безпосередньо до БКІ для уточнення інформації. Також Ви можете отримати у відділенні банку довідку про те що у Вас немає боргу, та надати її в БКІ.

16 грудня 2022, 12:56
На горячій лінії ПВБКИ, сказали що зміни вносить банк, згідно заяви кліента, що самостійно вони не вносять зміни. Тільки банк передає дані по кредитах. Тому прошу виправити інформацію в базі БКІ.
19036256
19036256
16 грудня 2022, 18:50
Якщо Вам кредит не потрібен,напишить відмову від кредитної лінії,і хай банк знімає свої 5000грн. та закриває свою кредитну картку.Напевно вони хочуть Вас заставити користуватися кредитом.
19 грудня 2022, 10:05
Карта для резерву (на всякий випадок), тому хочу щоб вона була, але не згоден, щоб банк кредититний ліміт автоматично записує, як фактичну заборгованість в базі БКІ.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не вірно вказана інформація в ПВБКІ