Некомпетентні працівники відділення м.Київ, Пулюя 5

Александр Бабак 22 липня 2022, 20:03
Відділення за адресою: Київ, вул. Івана Пулюя, 5-А
Не користувався додатком Ощада близько 1,5 — 2 місяці. Сьогодні зателефонувала панночка з відділення в якому отримував картку і сказала, що мені необхідно зробити до кінця місяця платіж від 100 грн або в іншому випадку додаток заблокують і розблокування потрібно робити за допомогою написання відповідної заяви у відділенні банку і додаток буде розблоковано протягом 3-х днів.
Що це за здирництво? Чому клієнтів змушують на незаплановані витрати через їхній банк?
OschadbankUA 25 липня 2022, 9:52
Доброго дня.
Банк не змушує клієнтів проводити операції по карті. В своїй діяльності він керується чинним законодавством України та договором комплексного банківського обслуговування клієнтів. Згідно тарифів банку якщо клієнт не проводить операцій по рахунку банком передбачена комісія за обслуговування неактивного карткового рахунку (можливо це малось на увазі працівником, що вам телефонував). Для уникнення списань по рахунку, дійсно, достатньо провести будь-яку операцію: зняти гроші, поповнити чи провести якийсь платіж.

22 липня 2022, 21:17
«Не користувався додатком Ощада близько 1,5 — 2 місяці.»

А карткою Ощаду користувались по видаткових операціях?

В тарифах Ощадбанку є абоплата за обслуговування рахунків
без руху коштів в частині видаткових операцій.
У різних тарифних планах період різний.
Мінімальний — три місяці…
19036256
19036256
25 липня 2022, 9:43
Не будете користуватися Ощад24, потім будете писати гнівне-чому знімають кошти за неактивний рахунок? А це буде, на хвилиночку 100грн.в місяць, оплачуйте, сидячи вдома коммунальні БЕЗ КОМІССІЇ в Ощад 24, або мобильний зв’язок.хоча б раз на місяць.
Александр Бабак
Александр Бабак
25 липня 2022, 15:07
Ви знаєте мене мій слух ще ні разу не підводив. Мені чітко та ясно сказала співробітниця, що додотак буде заблоковоно, так як я ним не користуюся.
І за що я тоді заплатив 120 грн на рік за обслуговування картки? (Картка киянина). Чи у вас саме на цьому відділенні продовжується ця історія як із новим пластиком в листопаді за який потрібно сплатити 70 грн, а квитанцію видали як за страховку в MetLife?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Некомпетентні працівники відділення м.Київ, Пулюя 5