Мобільні заощадження.

RomanVUkraine 11 липня 2022, 18:04
Відділення за адресою: Київ, бул. Кольцова, 14-Д (прим. 1288)
Зайшов я по справах у відділення Ощадбанку. Менеджер допомогла мені, і розповіла про вклад Мобільні заощадження. І вирішив я їх зробити в ощадбанку у доларах. Друга менеджер так же добре і швидко все розповіла і зробила, і от я попав до каси. 3(три) купюри касир не взяла, бо там було по невеликому символу. Я здивувався, але пішов у другий банк і ці 3 купюри там прийняли без будь яких зауважень. наступного дня я зайшов до ощадбанку, щоб знову зробити вклад у доларах. Всі купюри були вже ідеальні. Нові та без символів. І що ви думаєте? Касир відмовилася брати вже 4 купюри, назвавши їх зношенними. Я подивився на нові купюри і зрозумів, що наді мною просто знущаються. Вибачився та сказав, що операцію відміняю і тепер хочу закрити свій вклад і ніколи більше не мати справи з ощадбанком. Гроші свої, які я вклав тільки шо, я отримаю лише у кінці тижня та наступного тижня… До речі, касир ПриватБанку назвала ці купюри ідеальними і так і не зрозуміла чому я попрохав на них подивитись уважніше, коли вона їх приймала. так що, якщо бажаєте ввічливого та доброзичливого ставлення — підходьте до менеджерів Ощадбанку. А якщо хочете, щоб з Вас познущались — підходьте до каси Ощадбанку. З повагою, Роман Сергійович.
12 липня 2022, 9:54
Доброго дня. Перепрошуємо за непорозуміння. Працівники не зацікавлені в тому, щоб не прийняти купюри, та водночас несуть відповідальність за їх відповідність вимогам.