Цифрова держава? Ні, не чули…

betcha 9 грудня 2021, 13:12
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 32-38
Вирішив я оформити картку киянина. Прийшов до відділення, все оформив майже швидко, картка для мене оплатна, ну то таке. Менеджер каже — через 3 тижні карта буде готова. Тут я із розумінням поставився, ну на дворі тільки 2021, хто там ці карти бачив, разве шо по тєлєку, це напевно операція нова для Ощадбанка, ще вчаться, ну три тижні так три тижні. Неочікуванно, але Ощад спромігся за 2 тижні і прийслав смс — приходьте, забирайте. Прийшов! І тут цікаво — без паспорта ми вам картку не віддамо. Тобто права, ліцензія на діяльність, Дія із закордонним, які можуть мене ідентифікувати- це все не документи в розумінні Ощаду! Мою картку, яку я платно обслуговую мені не віддають! Це ж кам’яний вік! Цифрова держава в її найкращому прояві!!! Я раніше думав, що тільки Ексім зашкалює по рівню неадекватності, але ні, їм є на кого рівнятись.
9 грудня 2021, 14:55
Доброго дня!

На даний момент банк працює над доопрацюванням програмних комплексів, аби проведення всіх операцій, що передбачають ідентифікацію клієнта, були можливими з використанням додатку «Дія».

Наразі налаштовано ідентифікацію клієнтів за допомогою «Дії» для наступних груп операцій:
— депозити
— поточні рахунки (без випуску картки)
— індивідуальні сейфи
— платежі
— валютно-обмінні операції
— операції з банківськими металами (в т.ч.інвестиційні монети)
— операції з монетами (нумізматична продукція)

В подальшому плануємо розширювати цей перелік. Дякуємо вам та перепрошуємо за можливості незручності.