Проблеми клієнтов - Ощадбанк не хвилює!!!

В листопаді мою військову пенсію заблокував банк, указавши причину — превищення кредитного ліміту. В Ощад 24 ні які операції по погашенню кредитки провести не можливо. При зверненні на гарачу лінію операторр мене направив в відділення. Менеджер відділення в м. Лозова м-н 3, б.37 нічого зробити не змогла та направила мене в центральний офіс м. Лозова, вул.Богданівська 22-а. Менеджер з центрального офісу зробила запрос в Харківське відділення та пообіцяла перезвонити, но не перезвонила. Зато після цього візиту мені начав звонити та надсилати смс, якійсь Уркколект та вимогати погасити борг перед Ощадбанком. Не дочекавшись дзвінка менеджера, я знову прийшов в відділення та отримав таку відповідь від Харківського керевництва: що займіть десь гроші та погасить кредитку готівкою через касу, а потім мені через кілька днів разблокують пенсійну картку. Питання де знайти гроші, якщо військова пенсія — це єдинє джереро мого існування та на пенсійній картці сумма вже в два раза більше кредитки, но списати кредитний ліміт вони чогось неможуть.
Дуже бажаю всім співробітникам Ощадбанку попасти в таку саму сітуацію: виживати без грошей другій місяць — можливо тоді вони будуть ставитися до своїх клієнтів з розумінням та вирішувати їх проблеми.
8 грудня 2020, 9:55
Доброго дня! Юрій, хотіли б перевірити ситуацію більш детально. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Дякуємо!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Проблеми клієнтов - Ощадбанк не хвилює!!!