Картка киянина

zoriana1960 11 червня 2020, 18:48
Відділення за адресою: Київ, вул. Пушиної Феодори, 23/25
Доброго дня. Я пенсіонерка з квітня 2020 р. Понад три тижні тому назад віднесла необхідні документи в Ощадбанк. Люб'язно прийняли першою ( період карантину ), все оформили швидко, сказали чекати СМС. Через 3-4 дні СМС — УРА!!! є синя новенька картка, не працює… Телефоную, кажуть потрібно йти у СОБЕЗ. Нагадую: КАРАНТИН!!! Трубку ніхто не бере ( собез). ТЕЛЕФОНУЮ в банк, кажуть прийти з документами ( див. на початок розповідді, вже приносила, копії є). Знову відксерили, сказали самі віднесуть у СОБЕС ( чи «З»). Чекаю… пройшло 2 тижні. У метро: картка пуста!!!!.. По пенсійному мене не пускають ( чомусь чоловіків з заблокованою карткою пустили… жінка на пропукному пункті).
Що мені робити? Я працюючий пенсіонер, накладно 16 гривенб щодня витрачати і обідно
Може пора у центральний офіс скаргу писати, чи відразу у суд. Може вже хто за моїми документами кредит відкрив?
12 червня 2020, 10:22
Доброго дня! Хочемо зазначити, що банк не відповідає за нарахування на картки пільгово проїзду, та не має до цього жодного відношення. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень до якого відділення ви звертались, та хто саме вас обслуговував.