Не можу отримати гроші

svetakom222 13 вересня 2019, 11:28
Доброго дня. Мене звати Світлана Комлєва.Вже протягом трьох місяців яне можу у своєму відділенні отримати кошти за субсидію, які знаходяться у мене на картковому рахунку. (Це субсидія від держави ) Справа в тому, що УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ допустило помилку в моїх паспортних даних, однак, свою помилку вони виправили і повідомили про це в Мінсоцполітики. З Києва до управління соцзахисту вже тричі приходило підтвердження, що дані змінені, однак, у відділені банку, досі вибивають мої старі дані. через це, мені не можуть відкрити картковий рахунок для отримання грошей. Підкажіть, куди звернутись і хто має виправити ці дані в реєстрі? Про мою проблему в банку знають, однак допомогти не можуть нічим. Адже самостійно вручну мої дані вони не мають права виправляти. Кому я ще маю доводити, що я це я??? Чи мені потрібно їхати до Києва, писати якісь звернення? Що мені робити?
13 вересня 2019, 11:54
Доброго дня! Хочемо зазначити, що банк отримує відомості для нарахування субсидій від УПСЗН. В даному випадку для відкриття рахунку та виплати вашої субсидії банку необхідно отримати коректну інформацію щодо ваших персональних даних. Будь ласка, зверниться до УПСЗН с заявою про оновлення реєстру субсидіантів.