Що до неправомірних дій Пат Ощадбанк до своїх клієнтів

bh2173971 22 липня 2019, 16:37
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Парамонова, 8
В Ощадбанку маю рахунок Підприємця. Операціоніст- Лень Тетяна. Декілька раз банк перепідписував договори в примусовому порядку. Схема проста. Спочатку операціоніст звертає увагу на обов'язковість перепідписання договору. Якщо це не діє застосовується брехня, хитрощі, шахрайство. А, саме — каже, що препідписання договору безкоштовне для клієнтів, немає комісії, інші витрати відсутні та інше…. Після підписання з'ясовується — все навпаки. Як що клієнт не проковтнув і цю наживку, вступає у дію важка артилерія — погрози, залякування. Не буде обслуговуватися розрахунковий рахунок клієнта, буде заблокований доступ до клієнт -банку, а вартість платіжки буде — 50грн., та інше. Висновок очевидний.
23 липня 2019, 9:40
Доброго дня!
Приносимо вибачення за надані незручності.
Просимо вказати ваше ПІБ та фінансовий номер телефону в особисті повідомлення.
Проаналізуємо ситуацію, проведемо роботу зі співробітником.

26 липня 2019, 11:10
Мінфін в останньому листі запитував: Що саме потрібно Вам? Дивне питання? Мені потрібно виконання умов договору. Офіційно звертатися, згідно умов договору, як що є притензії, зауваження, пропозиції, вимоги, які можуть призвезти до невиконання умов договору. А не грати у закулісні ігри, психологічно тиснути - цькувати, залякувати, погрожувати із под тишка, щоб примусити клієнта перепідписати договір. Це методи, спосіб роботи Ощадбанку з клієнтами - є противоправними діями, які не прийнятні для всіх осіб. Спочатку звернувся до Вас, а потім ознайомлю усі соціальну сіть. Тоді банку може бути не до юридичних трюків, та надсмішок. З повагою до Мінфін.
26 липня 2019, 11:39
Банк вічливо надає відповідь на сайті. Вибачається за незручності, Запитує ПІБ, телефон, мов би вони нічого не знають. А фактично операціоніст Ощадбанку, Лень Тетяна, при безпосередньому спілкувані, ухмиляючись, заявляє, що ми все одно заблокуємо доступ до рахунку. Дивне розуміння поняття - співпраця.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Що до неправомірних дій Пат Ощадбанк до своїх клієнтів