Не дают деньги!

Ladyfromizmail 27 грудня 2023, 22:07
Две недели в измаильском отделении не выдают валюту! И не знают когда дадут! Я в шоке! Клиент банка более 11 лет
Полезный комментарий
MTB БАНК 28 грудня 2023, 15:41
Зв’язалися з відділенням, подивилися по рештках. Проблем з валютою та підкріпленням немає. Але у зв’язку з ажіотажем серед населення через бажання купівлі валюти тільки нового зразка, справді є дефіцит нових купюр. Напишіть нам у особисті повідомлення та менеджер зв’яжеться з Вами та допоможе вирішити питання.

28 грудня 2023, 15:41
Корисний коментар
Ladyfromizmail
Ladyfromizmail
29 грудня 2023, 9:31
Я вже знаю 10 людей, які стоять під касою та чекають гроші! Як це дефіцита немає? Гаряча лінія банку зʼєдную з відділенням в Ізмаїлі, в якому три неділі кажуть що підкріплення немає!!!
korem
korem
4 січня 2024, 21:03
Та сама історія у відділенні у м. Полтава. Долари не видають, стрьомний банк.
11 січня 2024, 9:12
Просимо вибачення за незручності. На ринку зараз спостерігається дефіцит доларів нового зразка. Ми розраховуємо, що це тимчасові складнощі в країні.

Ви можете заздалегідь записатися у відділення для отримання нового долара, як тільки він з’явиться, Вас одразу наберуть та повідомлять про візит до відділення.

Курс валют в МТБ Банк

Курс валют в МТБ Банк