Жахлива робота клієнтської підтримки монобанку

VitaKvitka 25 квітня 2024, 17:32
Банк попросив дати пояснення, та документи щодо платежу який мені прийшов з ЄС щоб могли його зарахувати на картку.
Минулого тижня продала картину на аукціоні у Празі, монобанку надала договір між мною та організатором аукціону, також документ, що підтверджує купівлю картини та інвойс.
Окрім відкрито тупих запитів, щоб я ще скинула свій диплом, просять документ, що я дійсно є автором картини, причому в документах, які їм вже відправила, це буквально пишеться, навіть у самій назві картини присутні моє ім'я та прізвище.

Раджу керівництву монобанку більш ретельно вибирати працівників, а не лінивих неосвічених людей. Або може ви це робите спеціально?

Я докладу зусиль і передам листування з працівниками монобанку, а також документами які я їм надала, на перевірку в НБУ щоб вони могли зробити свій висновок.
monobank
monobankua 25 квітня 2024, 18:22
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Ми передали ваші звернення на перевірку якості їх проведення та вживемо заходів.
На поточний момент банк розглядає надані вами документи.
Ми передали запит колегам по можливості прискорити перевірку.
Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація

MarselKN
MarselKN
25 квітня 2024, 19:55
О новая схема отмывания денег. Раньше были выплаты страховой по травме на работе за границей, теперь аукционы.
Arrow186
Arrow186
26 квітня 2024, 10:16
Ахах НБУ, це так організація яка не може нормально налаштувати продаж нумізматичної продукції на своєму сайті ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Жахлива робота клієнтської підтримки монобанку