валютні вклади

IrinaEns74 21 липня 2022, 13:44
Я сподіваюсь знайти однодумців або тих хто може підказати як стягнути з фонда гарантування вкладів фактичну реальну валютну суму вклада, а не сказочні 29,25 грн за доллар. Напишить мені, будь ласка (можливо. це буде колективний позов): chessmaster_2000@ukr.net
Буду вдячна за любу інформацію!

DDR2
DDR2
21 липня 2022, 16:53
НИКАК! Выплата валюты в гривне по курсу НБУ в случаи банкротства банка вписана в ЗАКОН. Только Верховный Суд может повлиять, но выиграть нереально, ведь вклад в валюте был добровольным.
Не знание Закона не освобождает от ответствености. Не надо держать валюту в украинских банка, тем более в украинских! Я не держу и никому не советую!
Если очень хочется валютный депозит или счет, можно выбрать среди иностранных банков (Аваль, Укрсиб, Альфа, Кредо, Пиреус и т. д.), в крайнем случаи Гос.банки, они более устойчивые!
Sergiy1234
Sergiy1234
21 липня 2022, 17:48
Думаю після такого грабунку людям потрібно задуматись чи взагалі тримати гроші на депозитах.Спеціально чекають девальвації гривні,щоб людям копійки відати
22 липня 2022, 19:33
Вы бы кроме российской Альфы ещё
и российский Форвард посоветовали…

Оба банка с российским акционерным капиталом
уже стоят в очереди на вылет, вслед за Мегабанком…
22 липня 2022, 19:35
«як стягнути з фонда гарантування вкладів
фактичну реальну валютну суму вклада,
а не сказочні 29,25 грн за доллар»

Ніяк…

The law is strong, but it’s law!
27 липня 2022, 17:53
Вклади в іноземній валюті відшкодовуються у гривні за курсом НБУ,
встановленим на кінець дня 02 червня 2022 року.

Виплати коштів вкладникам здійснюються через банки-агенти Фонду, що підключені до Автоматизованої системи виплат Фонду. Отримати відшкодування вкладники можуть безпосередньо у відділенні одного із банків-агентів Фонду або дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку.

9 серпня 2022, 11:19
Згідно ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб» протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку.☝️