новость

Роман Литвин 25 грудня 2016, 23:47
Звіт по відновленню Банку:
— наразі проводиться робота по відновленню адміністративно-розпорядчих та організаційних функцій Банку, без чого не можливо розпочати фінансове відновлення. Проте, в цьому роботу нам блокує Уповноважена особа, яка зобовязана була відправити повідомлення Комісії з цінних паперів про відновлення обігу акцій, та на яку покладається відповідальність за невиконання цього. На прийомі у неї було також, повідомлено, що тільки вона буде приймати рішення про надання чи не надання на ознайомлення з фінансовими та іншими документами Банку з метою можливості складення програми фіноздоровлення, хоча це є безумовним правом власника. Не дивлячись на те, що Банк має ліцензію та відсутня постанова НБУ на ліквідацію, Уповноважена заявила, що буде проводити продаж майна. Щодо цього подані відповідні заяви на реагування;
— проведена зустріч з вкладниками, наступна зустріч 22.01.2017р. метою якої є інформування щодо дій по відновленню;
— на 26.12.2016 запис на особистий прийом до Гонтаревої щодо дії по відновленню Банку, хоча можливо не проведе таку зустріч;
— проведено декілька зустрічів з можливими інвесторами, заплановані ще;
— проведена прес-конференція в Інтерфакс;
— продовжуємо обєднання вкладників Банку, які окрім, отримання інформації, також, надають допомогу правову, фінансову, організаційну тощо;
— триває обєднання вкладників банків, у яких скасована в судовому порядку ліквідація;
— проводиться організація мітингу під НБУ щодо надання можливості відновити діяльність банку;
— проводиться організація мітингу під ВР щодо вимоги створення тимчасової слідчої комісії щодо незаконності ліквідації кожного банку;
— розгляд в Окружному суді м.Києва нашого позову щодо визнання процесу очищення банківської системи незаконною.

sashadex77
sashadex77
8 лютого 2017, 17:38
Когда кассация будет?
И будет ли восстановление банка?