Тетяна Ніколайченко 1 червня 2023, 12:07
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Будівельників, 7-Г
Доброго дня. Ще 23.05 виконавцем було відправлено до вас в Банк постанову про розблокування суми 13400грн, а також він дав на руки копію цієї постави, в банку сказали що вона не дійсна поки не прийде лист від виконавця на головний офіс.Була вчора у відділенні, вони сказали що можливо не вірний адреса вказана була у письмі, чи воно загубилось у них в канцелярії.Банк каже, що постанову до сих пір не отримував.Минуло більше тижня часу! Не вірю, що до сих пір лист до вас не надійшов. Вчора мій виконавець повторно відправив вже на електронну адресу копію цього листа і ви повинні в впродовж доби розблокувати мені кошти? Чи мені в канцелярію до Львова треба приїхати і самій знаходити того листа? До слова у АСВП вже є ця постанова, ну, а ви звичайно ж її не бачите…

Тетяна Ніколайченко
Тетяна Ніколайченко
1 червня 2023, 22:49
Добрий вечір,сьогодні зателефонувала мені дівчина з банку і виявилось,що листи які надсилав виконавець їм були з помилкою в моїх ініціалах,тому банк не міг мене індефікувати.Я дуже дякую дівчині оператору,що допомогла мені в вирішенні мого питання.А виконавець дві неділі мурижив мені голову і розповідав,що він все відправив і що все вірно!!!Перевіряйте ,що ці «досвідчені «виконавці пишуть у своїх листах.

Курс валют в Ідея Банку

EUR 44 44.6
USD 40.4 41

Курс валют в Ідея Банку

EUR 44 44.6
USD 40.4 41
Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Не розблоковують рахунок ссилаючись на виконавця,а їм все надіслано вже повторно.