продолжение заявления

0991211376 24 жовтня 2014, 0:22
Також я маю аудіо фіксацію деяких розмов та список телефонних номерів з яких надходили дані погрози та інше вище описане. Викладені мною факти можливо перевірити в випадку відкриття кримінального провадження.
З вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлений, також користуючись своїм правом зазначеним у ст. 97 КПК України, та Закону «Про звернення громадян».
Вважаю, що в діях співробітників ПАТ «Банк Руский Стандарт» вбачаються ознаки складу злочину передбаченого ст. 355, ст. 189, ст. 232 КК України.
На підставі викладеного, прошу, в порядку ст.214 КПК України, вирішити питання про відкриття Кримінального провадження по факту (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов`язань, вимагання, розголощення комерційної або банківської таємниці ) шляхом внесення відповідних даних до Единого Державного Реестру Досудових Розсслідувань та почати розслідування.
Відповідно до вимог п.2, ч.2 ст 56 КПК України прошу видати документ, який підтверджуе факт прийняття та реестрації даної заяви про скоення кримінального правопорушення.

дата подпись

24 жовтня 2014, 0:42