САМИЙ ... БАНК

lolokoko202 17 жовтня 2014, 13:59
Це вже неможливо терпіти у мене дві доньки старшіій 7 років а меншій 6 місяців сплачую кредит щомісяця 17-18 числа, погрози почали приходити ще з 13 числа а сьщгодні взагалі прийшла смс в якій написано що я алкашка, а потім подзвонив якись армян і також хамить. Взагалі яке банк має право роздавати непонятно кому номера своїх клієнтів?І що за бидло там робе невиховане, навчіть їх розмовляти з людьми
Форвард Банк (Forward Bank)
17 жовтня 2014, 16:23
Шановна lolokoko202!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної Вами інформації та належного реагування просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору та номерами телефонів, на який і з якого находять дзвінки, направивши ці відомості разом із посиланням на цей відгук на e-mail Банка: 0800300880@forward-bank.com.

lolokoko202
lolokoko202
17 жовтня 2014, 16:43
0933641711. 093777734. 0933641728 шановний банк поясніть яке відношення всі ці номера мають до мого кредиту а також яке мають право наносити мені моральний ущерб, обзивати, погрожувати і вимагати кошти, Я договір підписувала не з дибілами цими і всі смс я подам в прокуратуру на вас скаргу напишу, ніодного такого кончаного банку не має а працівники бидло
vasilisa vasilisa
vasilisa vasilisa
17 жовтня 2014, 19:49
На счет быдла вы точно подметили!