МОШЕННИКИ!!!

romawka 8 серпня 2013, 10:42
У МЕНЯ СЕЙЧАС НА РУКАХ ДОГОВОР! НЕТ ЗДЕСЬ ПУНКТОВ О ПЕРЕДАЧИ ДЕЛА ТРЕТЬЕМУ ЛИЦУ!!! А НА САЙТЕ ВЫ МОЖЕТЕ НАПИСАТЬ ЧТО УГОДНО!!! ОФОРМЛЯЯ КРЕДИТ Я НЕ ОБЯЗАНА ИСКАТЬ ГДЕ И ЧТО У ВАС НАПИСАНО, КРОМЕ КАК В ДОГОВОРЕ!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
8 серпня 2013, 11:49
Здравствуйте, romawka!
Оферта, которая является типовым документом при оформлении потребительского кредита в Банке Русский Стандарт, содержит пункт 15:
«Своїм підписом я підтверджую, що я розумію і погоджуюсь з таким:
— складовою та невід‘ємною частиною Договору про Картку будуть являтися Умови по карткам, з якими я ознайомлений, повністю згоден, їх зміст розумію, та положень яких зобов‘язуюсь неухильно дотримуватись;
— Умови по картам та Умови по кредитам, що є складовими та невід’ємними частинами Договору про Карту та Кредитного договору відповідно, розміщуються у відповідних розділах веб-сайту Банку в мережі Інтернет за адресою www. rsb.ua;
— Банк ознайомив мене з інформацією, вказаною в ч. 2 ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» N 2664-III від 12.07.01 р. щодо договорів, вказаних у вищезазначених офертах;
— я зобов‘язаний регулярно звертатись до Банку шляхом відвідування відповідних розділів веб-сайту Банку в мережі Інтернет за адресою www.rsb.ua за отриманням відомостей про Умови по картам та Умови по кредитам, а також за отриманням відомостей про зміни та доповнення що мали місце в Умовах по картам та Умовах по кредитам;
— відвідування відповідних розділів веб-сайту Банку в мережі Інтернет за адресою www.rsb.ua прирівнюється до мого звернення за відповідною інформацією безпосередньо до Банку».

romawka
romawka
8 серпня 2013, 13:18
Про ч.2 ст.12 там ничего не написано! Вся информация должна быть изложена в договоре а не где-попало! Вы передаете дела третьей стороне незаконно! Это противоречит защите прав человека! Как минимум — прежде чем продавать кредитное дело — заемщик должен быть проинформирован!