Отклонена операция в магазине, но списаны средства со счета

TYMOTY 30 серпня 2014, 23:24
В общем, воспользовался карточкой Штука в АТБ — деньги списали, а операция отклонена. Банк отвечает: ждите 30 дней!!! Вам вернут деньги. Как по мне — так это грабеж.
Фідобанк
Fidobank 19 листопада 2014, 14:54
Доброго дня, шановний клієнте!
На жалт, такі збої в проведенні операцій трапляються, і часто це залежить не лише від банку, а й від кожного учасника ланцюжка здійснення транзакції, в тому числі торговця, процесингового центру чи платіжної системи-емітента картки.
Такі випадки регулються відповідними нормами чинного законодавства України, які передбачають «бронювання» суми транзакції на період 30 днів. По завершенню даного періоду, сума стає знову доступною для клієнта.
Така процедура передбачена законодавством для дотримання безпеки на платіжному ринку та уникнення шахрайських дій.
Для прискорення процедури повернення коштів на рахунок клієнту необхідно звернутися до відділення банку та написати відповідну заяву.
приносимо свої вибачення за труднощі, які вам довелося відчути. Сподіваємося, надалі у вас складатиметься лише позитивний досвід користування продуктами та сервісами банку.

24 грудня 2014, 15:10
В условиях обесценивания национальной валюты — это грабеж. У меня подобная ситуация, я уже банку предоставлял скан официального письма с подтверждением отказа. Но банку на это наплевать. В общем впечатления от ФИДОбанка у меня самые отвратительные. Ненавижу ФИДОбанк. Будь он проклят
24 грудня 2014, 15:11
Это не первый мой негативный опыт взаимодействия с ФИДОбанком

Головна / Банки України 🏦 / Фідобанк 💰 / Відгуки про Фідобанку 📝 / Отклонена операция в магазине, но списаны средства со счета