Довідка про виплачені відсотки по депозиту

lyudalev 28 квітня 2015, 14:34
Сьогодні була в відділенні м.Житомир, вул.Львівська, 2\8, попросила, щоб зробили документ про виплачені відсотки по депозиту. Мало того, що сказали, що документ буде коштувати 50грн., це при тому, що банк мені ще винен кошти, то ще й заяву мою розглянуть тільки через два тижні. Щоб ви розуміли Довідку беру для оформлені субсидії, для того, щоб зекономити. Тепер мало того що я маю відвалити 50грн. та ще маю за два тижні втратити субсидію, про яку економію може йти річ. Для прикладу: сьогодні мій чоловік в "Імекс банку" також попросив документ, в якому б були показані виплачені відсотки, йому зробили розпечатку за 5хв. та ще й безкоштовно. Виникає питання: що можна сказати про Дельта банк?..
28 квітня 2015, 14:47
lyudalev, вартість даного документу тарифікується згідно Тарифів РКО Дельта Банку:
deltabank.com.ua/f/1/personal/tarifi_pko/PKO_10022015.pdf

29 квітня 2015, 11:04
Дельта банк, вы очень интересные, мягко говоря. То вы говорите, что теперь все справки будут платными, то отсылаете к вашей таблице, где есть половина бесплатных справок. Вы можете там разобраться что к чему. Действительно согласно таблице выписка за год должна быть бесплатной. Но в банке говорят, что платные все уже справки. КАк это понимать??
ольга авдеева
ольга авдеева
29 квітня 2015, 18:07
На гарячій по субсидіям сказали, що таку довідку можна брати в податковій, хай ті банки задавляться! все що податкова напише-все внести, бо хіба набігаєшся по тим банкам!
30 квітня 2015, 11:22
Питав в податковій, там сказали, що в них по банкам інформаціїї немає, сказали йдіть в банк
1 серпня 2015, 21:05
Йдете додому і робите декларацію на підставі отриманих вами документів. Якщо податкова не має даних по ваших відсотках, тим гірше для неї і тим краще для вас. На наступний рік впевнений, податкова буде мати дані по відсотках. Це в її інтересах.
1 серпня 2015, 23:33
Цікаво, чи податкова також ходила по банках для отримання інформації по відсотках клієнтів? Не тільки податкова, але і громадяни мають право отримувати свої довідки по пошті, при чому вони не зобов; язані їх просити. Ці довідки автоматично надсилаються безкоштовно усім особам, які причетні до податкової декларації: компетентні органи держвлади, податкова і громадяни. Немає довідки — немає декларації. Не всі довідки — неповна декларація. Які довідки — така і декларація. Нехай напрягається уряд, а потім напряжуться і громадяни.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Довідка про виплачені відсотки по депозиту