який вклад вважається нікчемним?

naranga 9 квітня 2015, 8:40
питання до дельта банку_ який вклад вважається НІКЧЕМНИМИ, як вкладники повинні були дізнаватися, що після признання банка неплатоспроможним перевкладати далі не треба було? я звичайний робітник-законослухняний громадянин, не розуміюсь на ТА та банківській справі.
9 квітня 2015, 8:45
naranga, за консультацією з таких питань рекомендуємо звертатися до Фонду гарантування вкладів.

naranga
naranga
9 квітня 2015, 8:57
Я ж перевклада депозит у вас(дельта банку) а не в ФГВ, ви не сказали, щоб не первкладала, бо в банка проблеми!!! то ви відповідайте, будь ласка, як я мала дізнаватися що в вас проблеми? може ви мали сповістити вкладників?
paulball
paulball
9 квітня 2015, 11:44
Если вы не дробили или вы один из участников дробления, то к вам вопросов не должно быть. Но и само дробление ничего не нарушает, а вот даже разговоры ФГВ на эту теиу это нарушение наших конституционных прав
9 квітня 2015, 11:59
А коли вони їх не порушували, мої кошти, як хочу так і ними розпоряджаюсь… я ж не лізу в кармани чужі, це МОЇ гроші, а от дехто лізе в людські, тим самим порушуєчи заповіді і закони
9 квітня 2015, 12:05
Нікчемним вважається такий вклад — який таким визнало керівництво ФГВФО.
9 квітня 2015, 12:13
А який керівництво визнало нікчемним?
9 квітня 2015, 12:24
Справа в тому, що ФГВ ще не склав остаточний список на отримання коштів. Ще ніхто не може на 100% знати, що його вклад не визнають нікчемним.
9 квітня 2015, 12:30
Не розумію по яких критеріях можна обгрунтувати нікчемний вклад, якщо він вкладений в банку
9 квітня 2015, 12:33
І де була інфа про неплатоспроможність банку? в такому випадку весь персонал(!!!!!) і не тіільки, має притягуватись до крим. відпоовідальності