Заблоковано карткові інтернет платежі

oraxanlviv 10 листопада 2014, 9:51
В мене в банку Дельта на рахунках порядку 25 тис. грн. Інтернет платежі виявилися несподівано заблокованими. Не можу навіть оплатити комунальні платежі через EasyPay. Якщо сьогодні до кінця дня карткові оплати не будуть віддновлені, виводжу завтра всі кошти з банку Дельта.
В такій ситуації, коли клієнти масово забирають депозити, і коли потрібно думати щоб повернути довіру, банк Дельта навпаки додатково стимулює інших клієнтів таки покинути банк.
Не приносьте тут свої тупі вибачення. Нема з вами про що говорити. Ви лицеміри і брехуни. Тошнить від брехні.
10 листопада 2014, 12:40
Шановний oraxanlviv,
приносимо вибачення за тимчасові незручності.
У зв'язку з проведенням технічних робіт по переходу на власну процесінгову платформу, ліміти для проведення Інтернет транзакцій встановлений на рівні стандартних. Запевняємо Вас, що дана ситуація буде врегульована найближчим часом.
Дякуємо за звернення.

vfhnf
vfhnf
10 листопада 2014, 10:09
Ага, а вы еще попробуйте их вывести… я 3000 тыс уже четвертый день вывожу…
arozd
arozd
10 листопада 2014, 10:53
25тыс это где то так на месяц… Ну само-собой как на работу в банк будете ходить в 9 утра уже возле кассы/
Павел Кемский
Павел Кемский
10 листопада 2014, 11:41
И я хочу вывести. Научите меня как?
DanZel
DanZel
10 листопада 2014, 12:23
Сегодня банкомат вобще ничего не выдал. Так что заявления — «всё завтра начинаю выводить деньги из Дельта Банка» уже не актуальны.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Заблоковано карткові інтернет платежі