Лимиты В дельта банке.

Mirek 24 жовтня 2014, 9:01
Уважаемые Украинцы.
На своём сайте дельта банк объявил об очередном «покращенни»:

Шановні клієнти!
З 21 жовтня 2014 року з метою створення умов для безпечного здійснення операцій в торгово-сервісній мережі з використанням платіжних карток, АТ «Дельта Банк» тимчасово змінює розмір лімітів на нижченаведені операції:

1. Операції з оплати обслуговування в готелях, на авіалініях, пасажирських перевезень, оренди автомобілів, медичних послуг:

— 10 тис. грн. на добу на території України;

— 1,5 тис. грн. на добу в таких країнах, як: Росія, Таїланд, Малайзія, Тайвань, Китай, Гонконг, Болгарія;

— 10 тис. грн. на добу у всіх інших країнах.
2. Операції у великих універсальних магазинах, гастрономах, супермаркетах, СТО, АЗС, магазинах одягу, магазинах різних аксесуарів, магазинах ювелірних виробів, в казино; телекомунікаційне обладнання/послуги, комп’ютерні мережі, інформаційні послуги (через ПОС-термінали), побутові товари та матеріали, магазини взуття, магазини теле-, аудіо- та радіоапаратури, магазини фотоапаратури, інші категорії товарів і послуг, що не увійшли до вищезгаданих:

— 5 тис. грн. на добу на території України;

— 5 тис. грн. на добу у всіх інших країнах.
3. Для продуктів, оформлених за тарифним пакетом «Ощадна картка № 1» / «Ощадна карта № 1 Debit», усі зазначені ліміти встановлюються у розмірі 30 000 грн. на місяць за одним рахунком.
— Тоесть, заплатить за билет стоимостью более 10000 гривень Вы не сможете, купить телевизор или компьютер одноразовым платежом более 5000 гривень вы тоже не сможете.
Возникает вопрос — зачем вообще нам нужен такой банк и за что боролись?