Дельтабанк не видає коштів із поточних рахунків ( не депозит!!!)

Костя Стром 6 жовтня 2014, 23:47
Я є клієнтом Дельтабанку з часу початку його розквіту — з початку 2010 року. Привів у банк майже усіх своїх знайомих і співробітників. Відкрив поточні рахунки для зберігання крихт власних валютних заощаджень, моя дитина зараз виїхала за кордон, потрібні кошти для оплати проживання, навчання і т.д, а я не можу уже три місяці забрати кошти із поточного рахунку (НЕ ДЕПОЗИТУ!). Це просто беззаконня і нахабний грабунок. Моя дитина уже немає коштів для оплати харчування, проживання, а ці упирі не віддають мої кошти із поточного рахунку!
Зберу певно претензії у всі відділення і з копіями буду звертатись в НБУ, Генпрокуратуру, суд і кримінальні органи!!! Іншого виходу НЕМАЄ… Причому у відділеннях валюта є, хоч і небагато, проте вони за вказівкою, напеввне, керівників відділення чи банку видають якимось потрібним людям, навіть продають її за поточним курсом, а постійним клієнтам просто НЕ ВИДАЮТЬ — нема підкріплення. Така відповідь у 90% відділень цього тонучого банку. Я по декілька років не знімав кошти із поточних рахунків, а зараз потрібно — і не видають.
І таке відношення до постійних та давніх клієнтів. Це просто нахабство, яке неможливе у нормальних фінустановах…
7 жовтня 2014, 0:33
Шановний OlegKo,
насамперед прийміть наші щирі вибачення за незручності, викликані ситуацією, з якою Ви зіткнулися. Для оперативного врегульвання Вашого питання просимо направити Ваші дані, з посиланням на це повідомлення, на електронну адресу: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Дельтабанк не видає коштів із поточних рахунків ( не депозит!!!)