Ніколи!

LarysaZahorzh 1 лютого 2024, 15:38
Відділення за адресою: Київ, вул. Табірна, 38
Нікому не побажаю бути клієнтом цього банку. От ніколи. Якщо вас ставлять перед фактом, що компанія працює лише з цим банком, то це не правда. Ви можете обирати собі будь який зручний для вас банк для вашого обслуговування.

Але про цей банк. Коли я прийшла у відділення для закриття картки і рахунку, то виявилося, що в мене борг. Бо була в мене картка голд і за її обслуговування кожен місяць описувалися гроші. За майже два роки жодної смс про це мені не надійшло. Взагалі. Коли я запитала про це у співробітниці, то була агресивна реакція на мене, що то взагалі моя проблема. До неї підключилася її колега, що допомагала їй доводити мою провину, а банк таким займатися не має.

У цього банку ще є додаток, але він незручний, глючний і взагалі зроблений точно не для зручності клієнтів банку.

В той же час, моя колега коли прийшла закривати свої карту і рахунок виявила, що в неї вони заблоковані. Про це також вона не була попереджена за роки. Отак от. І тепер залишок коштів вона не може зняти, бо треба проходити якусь процедуру з купою паперів ля того, щоб то все розблокувати і потім отримати гроші в касі.

Я розумію, що банк свою політику клієнтоорієнтовності змінювати не буде, але може хоч хтось при обранні для себе банку зробить правильний вибір.

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

EUR 42.45 43