Банк не віддає гроші

Нінель Сіденко 29 грудня 2023, 4:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Мечникова, 3
Відділення на вул. Мечникова,3, місто Київ
20 грудня 2023р. я відкрила в банку Кредит Дніпро депозит. 22 грудня помер мій чоловік. 28 грудня я звернулася до банку з проханням по форс-мажору повернути кошти щоб покрити витрати на поховання чоловіка і розірвати договір. Та це ще не все горе, що спіткало мене в цьому банку. Я відкривала депозит під заявку Мінфіну з бонусом за умовами 15,5% річних на 6 місяців. Але співробітниця банку помилилась і відкрила депозит на 3 місяця, що не відповідає умовам Мінфіну. В підсумку я втратила процент від Мінфіну та винагороду по промокоду. Головний менеджер відділення Катерина відповіла, що виправити помилку неможливо, але пообіцяла розірвати договір по форс- мажору маючи Свідоцтво про смерть мого чоловіка, треба почекати 15 хвилин поки надійде згода і гроші мені повернуть. Я написала Заяву на розірвання договору, протримали мене в банку майже годину, а потім відмовили. Катерина сказала, що питання буде розглядатися 7 днів з можливою відмовою, та навіщо мені втрачати проценти вже за 2 неділі, та може після трьох місяців вони збільшать процент за пролонгацію, тобто іди собі, жінко, з чим прийшла, гроші не віддамо. За їх помилки в договорі ніхто не винен, за мої фінансові втрати ніхто не відповідає, а що повернуть гроші по форс-мажору — брехали. Ось вам и захист прав споживачів! Я більше ніколи не звернуся до цього банку і всім не раджу.
Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро 29 грудня 2023, 17:42
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Перевіримо інформацію більш детально за ситуацією яка склалася.

Lolik1837
Lolik1837
29 грудня 2023, 9:42
Читаю и не понимаю. О чем автор больше скорбит? О потере мужа или о потере процентов ?
Олена Кот
Олена Кот
16 січня 2024, 20:42
Єто вопрос єтический и к банку никоим образом не относится. Богу- Богово , а кесарю-кесарево!

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

EUR 42.45 43