некомпетентність та приховані комісії

OksanaMA 20 листопада 2023, 17:00
Відділення за адресою: Київ, вул. Мечникова, 3
28.04.2023 відкривала депо в Центральному відділенні Києва. Повідомила оператору що планую значну суму, гроші були на картці. Банкомат відділення видавав мінімальні суми за разову операцію. Повідомила оператора, що переведу більшість коштів з рахунку в іншому банку на рахунок в цьому банку для пришвидшення оформлення депо. От тільки оператор не повідомив, що при цьому зніметься чимала комісія.
Тобто, щоб покласти гроші в банк — потрібно ще й заплатити банку.
Ну я таким не згідна, тим більше, що не була попереджена. одразу написала заяву на імя начальника банку Мякоті № 53/2/14−26−1389 щодо повернення неправомірної комісії.
Ніхто не шевелився і не збирався. При очному зверненні Мякоть повідомила, що не передбачено повернення такого плану.
Комісії невідомі, інформація не доводиться до клієнта, а роль начальника/фахівців з обслуговування передбачає бездіяльність.
Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро 21 листопада 2023, 10:23
Добрий день. Перепрошуємо за незручності які склалися у відділенні банку. Підкажіть, будь ласка, Ваші ПІБ, контактний номер телефону та дату коли відвідували відділення банку в особистих повідомленнях. Для з'ясування всіх деталей.

OksanaMA
OksanaMA
4 грудня 2023, 12:04
Можна було змиритися, що це просто дно, але знизу позвонили. Думаю, що якщо попередньо самостійно вивчити толмуд їх комісій та тарифів, то в потрібний день, вони їх змінять на свою користь з реплікою «ми не повинні попереджати».
1000% не раджу звязуватися. абсолютна некомпетентність та шахрайство.
Олена Кот
Олена Кот
19 грудня 2023, 21:41
Буквально сьогодні була в банку в Запоріжжі. Окремо цікавилась по тарифах за відкриття депозиту і зняття коштів . Оператор клявся-божився що жодної комісії банк не бере ні за відкриття депозиту ні за його закриття і переказ коштів на картку, Казав, що немає комісій і за зняття готівки!!! Так кому вірити не знаю. Цікаво б отримати офіційну відповідь від банку. Бо якщо вже банки почали шахрайством займатись, то куди ми йдемо!!!

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро