Найгірший банк нашої країни!

MarinaDVKH 20 липня 2023, 19:23
Я є клієнтом банку і зі мною трапилася неприємна ситуація:
Я маю кредитну картку і, відповідно, кредит (договір було складено в мирний час в місті, де наразі окуповано)!
Я нещодавно змогла виїхати на підконтрольну територію України. За час в окупації(через неможливість звернутися до банку та виплачувати кредит) утворилася задолженість.
Мені надійшли гроші на основну картку для проживання! І ці кошти були одразу заблоковані для оплати кредиту БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!
Тобто я залишилися без коштів у чужому місті (без житла і їжі, з дитиною на руках)!
Тобто це підтримка банку і розуміння клієнтів з окупованої території?
Я зверталася на гарячу лінію і отримала відповідь, що якщо я заключала договір — то банк мав на це право!
Але я заключала договір у мирний час, а наразі — військовий!!!

GPT
GPT
20 липня 2023, 19:42
Все дуже просто, відкрийте картку іншого банку та отримуйте всі грошові надхоження, від виплат ВПО (якщо вже отримуєте то підіть до соц служби та надайте нові реквізити) до переказів, на неї. Ніхто її не заблокує та не змусять вас сплачувати кредит до кінця війни та принаймні 3 місяця після.
20 липня 2023, 20:39
Дякую! Але вже запізно ((( Вони зняли все! Кредит погашено! Але я залишилася з 300гр.на картці. Нехай би зняли хоча б 50%. Хоча б якось повідомили про наміри, щоб дійти якоїсь згоди.
20 липня 2023, 20:55
Увы все банки так делают по договору. Без уведомления клиента.
20 липня 2023, 21:15
Нажаль (((( Кредит закрито- більше не матиму справу з цим Агріколем! Інші банки — зовсім інша справа. Наприклад: В Привата набагато довші ці «кредитні канікули «були, нічого не блокували. У Пумба взагалі була «Програма прощення «(пропонували людям заплатити 50% кредиту ,а інші 50% - гасили самі і закривали кредит). А це…
20 липня 2023, 19:55
«За час в окупації(через неможливість звернутися до банку та виплачувати кредит) утворилася задолженість.»

Я прошу прощения , но вы нагло искажаете информацию . Тут у очень многих есть родственники и знакомые , оставшиеся на оккупированной стороне .

Так вот — среди этих людей достаточно тех кто имел кредиты в украинских банках и безо всяких проблем они выплачивали эти кредиты . Просто полно всевозможных пунктов обмена , менял , которые , спокойно переводят деньги на карты любого украинского банка . Конечно брали за это комиссию , но деньги переводили без проблем.

В любом мало мальском райцентре таких пунктов обмена и менял хватало .
То у вас не возможности оплатить кредиты не было, а желания. Кто хотел — кредиты погашал

Это я еще не вспоминаю возможности, когда люди на той, на оккупированной стороне , получали пособия и пенсии на украинские карточки и с ними всегда можно было договориться, что бы вы им на месте наличку, а они вам перевели деньги на карту вашего банка где у вас кредит. При таком раскладе и комиссии даже платить не надо.

Я вам, как минимум, 2 способа оплаты кредита подсказал. Вывод — кто хотел, тот находил способ и легко оплачивал.

А вы нам «заливаете » о якобы «невозможности» оплатить
20 липня 2023, 20:35
Вітаю! 1.Бачу ви гарно обізнані про життя на окупованих територіях! Ви так «гарно» написали про можливі транзакції грошей, легкотня! З чого ви вирішили що я там мала якісь гроші чи що я щось отримувала на «українські карточки»? Там люди, які не погодилися на співпрацю, не оформили рос.документи- виживають, а не про кредити думають! 2. Чи знаєте ви, що саме Креді Агріколь банк (на відміну від інших) заблокував картки всім! Хто перебував на окупованих територіях! А для розблокування радили звернутися до відділення!) 3. Я заплатила б кредит, і мої претензії до дій банку : зняли гроші з особистого рахунку без попереднього повідомлення та попередження!
20 липня 2023, 21:00
Вы пишите правду. Очень многим блокировали карты и разблокировка только через отделение. Даже тем кто был не на оккуп тер, а просто уехал был отказ в обслуживании. Ваша ошибка что нужно было использовать карты других банков
20 липня 2023, 21:09
Так! Дякую за підтримку! Саме цей банк блокував.
20 липня 2023, 21:04
Вы сами же написали в отзыве , что «через неможливість звернутися до банку утворилась задолженість» . А я вам четко разложил, что невозможность обратиться в банк совсем не мешала людям оплачивать кредиты украинским банкам, причем даже находясь на оккупированной територии .
20 липня 2023, 21:11
Правильно! Карта заблокована, щоб розблокувати — треба звернутися до відділення банку! Як? Їх це не цікавило. Ні зв’язку українського, ні інтернету нормального, ні грошей!
21 липня 2023, 11:18
«Карта заблокована"© Даже если карта заблокирована вы можете на нее отослать деньги, что бы погасить кредит

Курс валют в Креді Агріколь Банку

PLN 10 10.27