Заблочили картку

roma506 25 квітня 2024, 19:39
Прислали лист (#81−23/2/39067 від 24.04.24) — фінансую терористів, зверніться у відділення.
На відділенні дівчина роздрукувала виписку з початку року (з десяток аркушів, 300+ операцій) і попросила написати пояснювальні на КОЖНУ операцію — атб, кава, метро і т.д.

З фантазією зовсім біда в керівництва

Закрив рахунок

В кого є картка/рахунок не тягніть, благо в мене десь 100± грн на залишку було, обіцяли колись повернути
Райффайзен Банк
25 квітня 2024, 19:42

Нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Зазначимо, що Банк не блокує рахунки безпідставно.

Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішенням ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Мінфін
Відповідь адміністратора
26 квітня 2024, 8:35
Відгук зарахований (на 25.04.2024).

natashaGra
natashaGra
26 квітня 2024, 10:11
Что-то эпидемией пошли такие ситуации- что здесь, что в абанке. И отписки дают как под копирку. Если не ошибаюсь, то при плохом сервисе клиенты сразу уходят и банк банкротится. Наверное до банкротства не далеко осталось
roma506
roma506
26 квітня 2024, 12:04
Продовження історії… Вчора (25.04) написав заяву про закриття рахунку, сьогодні (26.04) дзвінки й смс з вимогою актуалізувати дані. Таке відчуття, що всередині системи, банк використовує поштових голубів для передачі інформації