Картка без коштів

SERJIO011 13 березня 2024, 10:33
купив картку Віза в магазині АТБ від Райф банк за 50 гривень. Зареєстрував о 8 годині ранку. Все добре. Кошти 50 гривень на карті відсутні. Хоча банк Райф гарантує, що при реєстраціїї кошти будуть протягом години. Пройшло 3 години. Дзвонив на гарячу лінію, писав чат онлайн. Так кошти і не прийшли.
Райффайзен Банк
13 березня 2024, 10:40

Дякуємо, що цікавитесь нашими продуктами та що доєднались до Райфу! Для нас це надзвичайно цінно. Якщо Ви здійснили активацію картки АТБ в період з 07:20 до 22:00 – заохочення буде зараховано протягом години.
Ми б хотіли більш детально проаналізувати питання та допомогти із вирішенням. Тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код, або контактний номер телефону). Чекаємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 13 березня 2024, 11:07
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами, для оперативного вирішення питання.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 13 березня 2024, 14:36
Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію! Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога звертайтесь, завжди раді допомогти.

13 березня 2024, 11:07

До 3 -х дней может быть.
natashaGra
natashaGra
14 березня 2024, 12:32
А можно сразу менеджера клиентского сервиса подключить к отзывам? Отписки про передачу ему информации выглядят уж очень странно