Непрофесійність співробітників фінмоніторингу

allyawey 26 січня 2024, 12:29
В період з 01.10 по 15.11 здійснював виведення особистих коштів з біржі Binance. Так як безпосередньо виводити напряму на картку не можна, використовував P2P сервіс, з метою придбання автомобіля. Після виведення коштів на суму близько 500 тис грн, рахунок було заблоковано, після цього день в день включно до сьогоднішнього дня велася бесіда з підтримкою банку, а саме з Пилипенко Євгенією — «провідним економістом», який це провідний економіст якщо не розуміє елементарних речей, мені доводилось за ці 2,5 місяці пояснювати функціонал біржі, надавати мільйон непотрібних документів, пояснень, фото. Після підтвердження доходів на цю суму, банк зацікавився звідки в мене кошти на депозит зовсім в іншому банку. Хоча яке відношення Райфайзен має відношення до інших банків. Як я зрозумів суть цього моніторингу чисто затягування процесу, щоб клієнту набридло і він просто розірвав відносини. Але мені це не підходить, я банку пояснював що я військовослужбовець і мені на цей банк надходить заробітна плата. І я вже майже 3 місяці без заробітньої плати. Прошу керівництво банку розібратися в даній ситуації.
Райффайзен Банк
26 січня 2024, 12:36

Ми вдячні, що Ви обираєте Райф як Банк для обслуговування. Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.

Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Крім цього, хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ Райффайзен Банк, стаття 4, пункт 4.1.1:. Банк не здійснює встановлення ділових відносин та/або не підтримує ділові відносини з клієнтами, діяльність яких пов’язана з постачанням послуг щодо віртуальних активів, в тому числі здійснення переказів та платежів у віртуальних активах та/або платежів пов’язаних з віртуальними активами.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися.
Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 31 січня 2024, 16:01
Дякуємо за очікування та можливість розібратися. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу, що питаня врегульовано та надано всі можливі варіанти. Якщо у майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

Три літри
Три літри
26 січня 2024, 13:58
Те що ти військовослужбовець не ставить тебе над законом. Для банка ти такий самий клієнт як і студент чи пенсіонер. А відкрити картку в іншому банку для отримання зарплату — справа одного дня.
OkeyDoki
OkeyDoki
26 січня 2024, 17:13
Введення підприємницької діяльності в Україні і при цьому вивід грошей на фіз карту в Україні заборонений.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
31 січня 2024, 16:01
Корисний коментар

З повагою та турботою,
SergioBrescia
SergioBrescia
20 лютого 2024, 17:46
Бінанс? через P2P ? а я просто запитаю з якої карти Вам зарахували гривню? ви перевірили власника карти? а звідки гривня у цього власника? Р2Р це як громадський туалет, хтось користується серветкою а хтось валить прямо на підлогу і малює картини на стінах. крім того потрібно довести що кошти зараховані вам з бінанс не отримані вами за здачу позицій москалям, за торгівлю зброєю чи наркотиками. крипта дуже зручний інструмент розрахунку. але основна проблема то чужа картка, з якої вам зарахували гривню. в таких випадках краще користуватися Trustee / тоді у разі перевірки ви зможете довести що то ваші кошти, а не від Бульдога з обмінника (реєстра2ція на Кіпрі).

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Непрофесійність співробітників фінмоніторингу