Проблеми з оплатою комунальних платежів

volodimir290 20 січня 2024, 11:48
Коваленко Володимир Олегович…кожен місяць прохожу якийсь «квест» з оплатою комунальних платежів.то зникають шаблони.то відхилили оплату бо вказана не вся сума.хоча є пункт сплачую конкретну суму.цю шалену оплату за опалення ділим з дочкою.вона живе окремо (співвласниця).завжди оплачував саме так.дуже злий і не добрий
Райффайзен Банк
20 січня 2024, 11:54

Ми дуже засмучені, що ця проблема вплинула на Ваше враження про додаток та в цілому про Банк. Ми б хотіли допомогти із вирішенням, тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону, або ідентифікаційний код). Очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 20 січня 2024, 11:58
Ваше питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 20 січня 2024, 16:39
Дякуємо Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали відповідь від менеджера з клієнтського сервісу, що запит було вирішено. Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, будемо раді допомогти.

volodimir290
Корисний коментар

Lolik1837
Lolik1837
20 січня 2024, 12:23
А почему просто не платить коммунальные через ПУМБ?

Один раз внесли данные счетов и потом спокойно каждый месяц оплачиваете не набирая опять данные счетов . И информация по счетам каждый месяц обновляется. Да еще и кешбек на оплату коммунальных в ПУМБе 2%.

Я вот оплатил коммунальные за декабрь. Вышло за мою квартиру и тещину около 6000 грн. Так 120 грн вернул кешбека. Мелочь, а приятно. Ну и, естественно, никаких комиссий
20 січня 2024, 16:39
Корисний коментар