Маніпуляції Райфу з арештами рахунків (продовження історії)

Андрій Лукаш 23 серпня 2023, 10:25
Згідно постанови про арешт коштів банк наклав арешт на наш валютний рахунок, хоча в постанові конкретного рахунку не було зазначено. При цьому маючи достатньо коштів на арештованому рахунку банк проводить списання з рахунку у гривні, який не арештовано. Після звернень телефонує абсолютно некомпетентий співробітник банку і зачитує абсолютно нелогічні пояснення.
Райффайзен Банк
23 серпня 2023, 10:38
Добрий день! Ми розуміємо Ваші емоції та обурення, і нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження. У даній ситуації Банк має дотримуватись Законодавства та постанов Виконавчої служби. Ми не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно. Рахунок може бути заарештовано у разі надходження до Банку постанови від Виконавчої служби, якій Банк має підпорядковуватись. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта. По Вашому запиту сформовано запит до менеджера з обслуговування клієнтів, він аналізує ситуацію та проведе комунікацію, прохання очікувати. Дякуємо.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 6 вересня 2023, 17:15

Дякуємо Вам за очікування та можливість розібратися в ситуації. Отримали відповідь від менеджера. За Вашим зверненням була проведена комунікація та надана вся інформація стосовно запиту листом на Вашу електронну адресу. У разі виникнення питань в майбутньому — звертайтесь, з радістю допоможемо.

З повагою та турботою,

Lolik1837
Lolik1837
23 серпня 2023, 14:26
Странные какие то претензии у автора . Если есть арест , то банк ОБЯЗАН закрыть все счета , независимо от того гривневые или валютные. И по фигу в какой валюте у вас долги были , в гривне или в долларах. И даже более того- если у вас арест из-за суммы всего лишь одна тысяча гривен, а на счетах сто тысяч , арестуют по любому НЕ одну тысячу, а ВСЕ сто тысяч. Таков закон. И вот только тогда , когда оплатите долги, только тогда вам и разблокируют все счета
natashaGra
natashaGra
23 серпня 2023, 15:06
И банк не дочитал , и похоже фанат райфа тоже. На гривневом счёте ареста нет. И про постановление тоже оба не прочли
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
6 вересня 2023, 17:15
Корисний коментар

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Маніпуляції Райфу з арештами рахунків (продовження історії)