Банк на який не можна покластись

Rossstik 5 квітня 2022, 18:57
Відділення за адресою: Львів, вул. Матейка, 8
На початку війни прийшло повідомлення про надання кредитних канікул до червня. Люди втратили хтось роботу, хтось дім, хтось здоров’я, а хтось взагалі життя. А з 1-го квітня почали активно приходити смс з повідомленням про завершення кредитних канікул. Багато хто зараз ледь кінці з кінцями зводить, і я в цьому числі, і знаючи що кредитні канікули триватимуть до червня перерозподілив сімейний бюджет, з розрахунком на ці канікули, але мабуть в банку або не правильний календар, або просто обманюють людей… Нажаль…
Райффайзен Банк
6 квітня 2022, 9:24
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше очікування.
Кредитні канікули – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення, на жаль.
Райф вже підтримав Вас, надавши кредитні канікули на погашення заборгованості та відсотків за вашим кредитом, на один місяць, у березні. Але, Ми просимо Вас здійснити
Про завершення дії кредитних канікул було здійснено інформування. Після чого, у день формування мінімального платежу за умови закінчення терміну дії пільгового періоду було виставлено платіж на погашення відсотків, згідно кредитного договору.
Погашення кредитної карти відбувається щомісячними автоматичними списаннями з зарплатного рахунку. Якщо коштів на зарплатному рахунку недостатньо, платіж резервується на рахунку, а після поповнення рахунку та відображення цього поповнення в виписці — списується і зараховується на кредитну карту.
У разі виникнення фінансових складнощів ми готові розглянути індивідуальні умови, для цього просимо написати звернення у Чат додатку Райффайзен Онлайн (зв'язок з Банком — чат).
З повагою та турботою,
@RaifHelp