В відділені банку підсунули фальшиву купюру 500 грн.

IvKa88 6 березня 2021, 16:14
Відділення за адресою: Львів, вул. Матейка, 8
Забирав гроші з банку. Приніс додому пачку розрізав і при перерахуванні побачив фальшиву купюру 500 грн. На принтері струменевому надруковану. Потім пішов у банк директор сказав що такого бути не може. БАНК РАЙФ НА МАТЕЙКА ЛЬВІВ. ДУЖЕ СУМНО ШО ТАКИЙ БАНК ЗАЙМАЄТЬСЯ ТАКИМИ РЕЧИМА. Звертався в підтримку дзвонив на гарячу лінію. Мені сказали що такого не може бути. Купюра розлазиться коли провести водою. Завжди був впевнений в банку, а тепер розумію що банківську пачку треба розрізати і перераховувати при касирі.
Райффайзен Банк
6 березня 2021, 16:29
Доброго дня! Нам прикро, що у Вас виникла подібна ситуація і, якщо Ви зазначите свій ідентифікаційний номер в особистих повідомленнях банку, ми обов'язково проведемо додаткову перевірку та повідомимо інформацію після отримання відповіді (не раніше вівторка). В той же час маємо зазначити, що перевірка всіх купюр здійснюється в Банку з використанням сучасної техніки, що унеможливлює прийняття або видачу фальшивих купюр.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 березня 2021, 18:16
Доброго вечора! Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Додатковою перевіркою не встановлено порушень з боку працівників під час видачі Вам коштів, відповідно, змушені повідомити, що підстави для відшкодування 500,00 грн., на жаль, відсутні.
З повагою та турботою про Вас,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
12 березня 2021, 18:16
Корисний коментар
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / В відділені банку підсунули фальшиву купюру 500 грн.