З приводу переказу коштів із заблокованого рахунку

gooooooooool 25 квітня 2024, 22:28
Вітаю. Є питання по виведенню коштів з рахунку в абанку. Нещодавно без причини заблокували рахунок. Запит на документи був, але приймати їх відмовились. Подав заяву на закриття, надав реквізити для перерахунку коштів, і мене тупо ігнорять. Термінів мені озвучити не можуть, кажуть що я в черзі і все. Я прошу вибачення, чи в мене просто морозять гроші вже більше тижня. Сподіваюсь можливо пришвидшити даний процес.
Абанк
Підтримка Абанку 26 квітня 2024, 10:55
Добрий день! Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки після виконання кредитних зобов'язань перед Банком, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Взяли Ваше питання на контроль. Банк сьогодні надіслав Вам відповідне уточнення та рекомендації щодо документів через месенджер, який Ви обирали в АБанк24, чекаємо на відповідь від Вас.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / З приводу переказу коштів із заблокованого рахунку