СК не виконує своїх забов\'язань!

1/5
Zahorodnii2023-11-30 14:48:36
На жаль, приєднуюся до негативних відгуків! 16.08.2023р — дтп, заява на страхове відшкодування 28.08.2023р — термін у виплаті страхового відшкодування — 26.11.2023р. Обіцяли виплати до терміну Кошти не бачу досі (). Якісного зворотного зв'язку кредо не надає — тільки відхиляє виклик або взагалі достроково завершує виклик. Дану страхову компанію рекомендувати не можу.
На даний момент захист прав споживача — через мтсбу і нбу (регуляторів ск України).
При негативному сценарії захист прав споживача буде відстояний через суд…
п.с. — буду надсилати оновлення по справі в коментарях

Комментарии к отзыву - 3

debogerdeboger2023-12-01 22:44:30
подайте скаргу в НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals Мені після звернення виплатили одразу і ще нарахували додаткову пеню за прострочку виплати
ZahorodniiZahorodnii2023-12-11 12:12:52
Написав скаргу 01.12.2023, сьогодні виплатили (11.12.2023р.) страхове відшкодування + пеню. Тепер питання, як повернути пдв (було тільки оговорено, що відрахують пдв з виплати), ніякого документального підтвердження не маю?
juvch1kjuvch1k2024-01-24 14:29:57
Хіба що у Вас виплата була на СТО, яке платить пдв з отриманих коштів. ст.36.2 Якщо відшкодування витрат на проведення відновлювального ремонту пошкодженого майна (транспортного засобу) з урахуванням зносу здійснюється безпосередньо на рахунок потерпілої особи (її представника), сума, що відповідає розміру оціненої шкоди, зменшується на суму визначеного відповідно до законодавства податку на додану вартість. При цьому доплата в розмірі, що не перевищує суми податку, здійснюється за умови отримання страховиком (у випадках, передбачених статтею 41 цього Закону, - МТСБУ) документального підтвердження факту оплати проведеного ремонту.
Отзыв успешно отредактирован