Просто-страхование

Отзыв о Просто-страхование

Відмова у виплаті

1/5
Kostiantyn19742023-05-14 11:42:57
Подія сталася 31 березня 2022 року в Києві, коли більшість киян була відсутня в своїх помешканнях. Так сталося що в нашому багатоквартирному будинку шланг подачі води до бойлера у сусідів з верхнього поверху зірвало. Це відбулося приблизно з першої до п’ятої годину ранку, Так сталося що по стояку нікого не було з 14 а ж до 5 поверху. Я знаходжусь на 12 поверху, у мене все плавало по ітогу. Маючи страховий поліс на квартиру, та знаходячись в Закарпатті я зателефонувал в 10 ранку до страхової, та повідомив про випадок, на що був присвоїн номер справи, та долучен експерт. Після созвону з експертом, я йому запропонував під’їхати та зробити огляд квартири ( доступ йому би запеспечили родичи, так як мене не було в Києві) на що він відповів що без акту залиття від керуючої компанії в цьому нема сенсу. Я повернувся до Києва спустя 10 днів, коли стало безпечно знаходитись в Києві. Довго не мог зв’язатися з керуючою компанією, та зробити акт. Нарешті коли в мене був акт, мені прислали експерта нового, призначений раніше вже звільнився, він все зафіксував. Я написав заяву, та скинув її в страхову на емайл. Проходить час, мені ніхто не телефонує. У беоезні 2023 року я з 3 попитки зв’язався с спеціалістом що веде мою справу. Результат — мені відказано в виплаті тому що я повинен був подати письмову заяву в триденний термін, а то що Киів був майже пустий, і тільки закінчилися бойові дії їх не бентежило, і то що не експерт не оператор, який фіксува випадок, мені про це не повідомили для них це теж не аргумент.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован