Це жах!

1/5
cyndyk2024-04-17 12:39:24
В мене не має слів. Перший раз і такі проблеми. В офісі в м.Миколаїв нікто не знає і не за що не відповідає. Людина, яка описую пошкодження і передає в офіс в Київ знаходиться не в місті. і потрібно постійно дзвонити, щоб вони не забули відправити твої документи, а після дзвінка на горячу лінію, то виєвляється, що не всі документи відправили. Час іде, а справа на місці. Як брати гроші, так ви перші, як вирішувати питання, так бігай за ними!

Комментарии к отзыву - 1

Добрий день! Ми служба підтримки НАСК "ОРАНТА" та ми допоможемо розібратися у ситуації, що склалася. Нам дуже шкода, що у Вас склався негативний досвід взаємодії з нашою компанією. Будемо вдячні Вам, якщо напишете нам номер Вашого договору або страхової справи та деталі випадку в особисті повідомлення https://www.facebook.com/oranta, для того, що б ми могли ретельно розібратися у ситуації та вжити необхідні заходи. Ми цінуємо кожен зворотній зв’язок від наших клієнтів, завдяки яким ми постійно вдосконалюємо якість надання послуг. Чекатимемо на відповідь! З повагою, Клієнтська підтримка НАСК "ОРАНТА"
Отзыв успешно отредактирован