Отзывы о компании — 119

Victorr2024-04-24 10:26:32
Раніше у цій компанії не страхувався. Спочатку почитав позитивні відгуки, а потім ознайомився із програмами страхування. Прийнятні умови, нормальні ціни. Співробітники зі мною зв'язалися досить швидко, обмовили всі умови страхування КАСКО, а ввечері я забрав уже оформлений поліс.
Інна2024-04-22 10:11:20
Зіткнулась із послугами цієї страхової компанії лише раз, коли купувала туристичний поліс для поїздки за кордон. На сайті було запропоновано декілька варіантів. Тут же отримала відповіді на всі питання, що цікавлять, а також автоматично розрахувалася вартість поліса. Все влаштувало і оформлення не забарилося. Поліс викупила у найближчому відділенні і зі спокійною душею вирушила у подорож. На щастя, звертатися зі страхового випадку не довелося. Відпочинок пройшов чудово.
Anet122024-04-18 10:35:47
Я вважаю, що відгуки пишуть лише тоді, коли незадоволені, а коли все добре сприймається як належне. Напевно тому вирішила виправити становище і написати, як було в моєму випадку.

Оформила заявку через сайт цієї компанії і не минуло й години, як зі мною телефоном зв'язалися. Співробітниця компанії дуже грамотно та терпляче відповідала на всі мої запитання. Дуже зручно, що для оформлення можна було надати скани документів електронною поштою, і не потрібно було гаяти час на додаткові візити до офісу. А наступного дня поліс сплатила та підписала при отриманні.
1/5
cyndyk2024-04-17 12:39:24
В мене не має слів. Перший раз і такі проблеми. В офісі в м.Миколаїв нікто не знає і не за що не відповідає. Людина, яка описую пошкодження і передає в офіс в Київ знаходиться не в місті. і потрібно постійно дзвонити, щоб вони не забули відправити твої документи, а після дзвінка на горячу лінію, то виєвляється, що не всі документи відправили. Час іде, а справа на місці. Як брати гроші, так ви перші, як вирішувати питання, так бігай за ними!
Станіслав2024-04-15 09:34:11
Вдячний Оранта за оперативну допомогу з аварійним випадком на дорозі. Рекомендую їхні послуги всім, хто потребує надійного партнера у таких ситуаціях!
20 апреля 2024, 9:40
Відгук не зарахований (на 20.04.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
Олег2024-04-12 10:39:10
Завдяки полісу Оранта та їхній підтримці з евакуацією, зекономив час і гроші. Дякую за професіоналізм і оперативність!
Іван2024-04-10 10:00:42
Завжди можна покластися на цю компанію. Оформлення страхових полісів проходить швидко і без зайвих ускладнень. Рекомендую з упевненістю!
Ketrin12024-04-08 10:07:40
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, велика увага до деталей і швидкість вирішення питань. З Орантою я вже багато років.
Yurii232024-04-04 09:35:41
Раджу цю компанію усім, хто шукає надійного страхового партнера. Вони дійсно дбають про своїх клієнтів.