Аферисти

1/5
Tetiana19972024-03-14 18:36:46
Після закриття кредиту 27.07.23, через вісім місяців вони перепродають закритий (навіть в УБКІ закритий) кредит колекторській компанії, що обіцяє внести оновлені дані в УБКІ, що кредит активний і прострочений. Тепер ТОВ«ФК»ЄАПБ» (якій перепродали) вимагає погашення.
Згайшла в архіві докази погашення. Звертатимусь до НБУ та до суду.
14 марта 2024, 19:29
Відгук зарахований (на 14.03.2024).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
SelfieCredit
4 апреля 2024, 10:42
Доброго дня, Tetiana1997! На жаль, з Вашого коментаря не зовсім зрозуміло про яку компанію йде мова, може сталася помилка або ви стали жертвою третіх осіб, які при спілкуванні з Вами згадували назву нашої компанії Selfie Credit. Хочемо зазначити, що компанія Selfie Credit працює згідно законодавства України. Співробітники нашої компанії спілкуються та діють виключно в рамках закону. Будемо дуже вдячні, якщо Ви зв'яжитеся з нами по email: info@selfiecredit.com.ua та повідомите подробиці інциденту (контакти тих, з ким Ви спілкувалися) для того, щоб ми з'ясували всі деталі та вжили відповідних заходів. Дякуємо, що повідомили про даний факт. З повагою, команда Selfie Credit.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован