Miloan

Отзывы о Miloan

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 109

OlgaChepur2024-03-28 16:43:42
Дзвінки по 48 разів на день, у вихідні дні також. Працівники погрожують, хамлять, чинять психологічний тиск та психологічне насилля, залякують. Прошу вжити заходів та не допускати порушення законожаства чинною компанією. Забороняють робити розголос про їх діяльність у соціальних мережах та ЗМІ. Після їх дзвінків стався гіпертонічний криз і АТ 210/100. Прошу відшкодувати завдану моральну та матеріальну шкоду моєму здоров'ю.
Jajwg2023-12-18 19:52:04
Контора полное дно, не стоит с ними связываться. Пора ее закрыть мы займёмся этим. Это террор, звонки до позднего вечера без остановки. Тв…
mariakosicka2023-10-11 14:03:32
Міломам придумає те, що я віказуюсь від оплати, погрожує юристом, що розпочата якимось Юристом Панченко І.А. це не нормально вони обіцяють не повіщати 3 особам про кредит, а вони це роблять щей погрожують моїм родичам і вимагають оплату
5/5
Panase2023-09-14 22:39:52
Самі кажуть згідно законодавства, питання того що вони для себе склали, МФО забороняється розголошувати дані та навіть про борг навіть родичам адже вони не є поручителями та третіми особами, а це означає, що банк сам вліз в телефонну книгу до людини яка брала в них кредит це вже їм світить ККУ, по друге, а з яких це пір банк веде себе хамовито, вимагає гроші за борг якщо людина не відмовляється його платити, це якісь шахраї, адже у нормальнього банку один офіційний номер не мільйон невідомих номерів, а ще якими це керується такими законодавствами банк, які тільки на їх користь це де таке відано, це Шахраї, які збивають бабкі встановлюють свої вигадані відсотки от як із 7 тис за 15 днів стати 11 тис, це де такі відсоткі тільки у таких МФО, шахрайські махінації, а для збиття перепродують борг якісь колекторам, які не є взагалі офіційними і це що за передача даних лівим особам. Не ведіться на цих ідіотів.
marina93752023-08-26 09:16:22
В компаніях Мілоан та Тенго стоїть автовідповідач, який телефонує клієнтам у вихідний день…як доказ додаю номери та зробила знімок на телефоном о котрій годині телефонують 26.08. +380 (63) 675 06 89 Телефонували о 09:05 та 26.08. +380 (93) 984 15 42 Телефонували о 09:12
marina93752023-08-24 14:51:23
1)В компанії Мілоан та ТЕНГО стоїть автодозвон…спочатку поступає 6-7 дзвінків…потім вже спілкується оператор…
2)Оператори кричать, грубо спілкуються, розмовляють на завищеному тоні, вимагають кошти та кидають слухавку!!! Всі розмови записані, буду скаржитись в НБУ…та дзвінки з автодозвоном теж зафіксовані
5/5
Asdfg098762023-07-18 18:16:52
Я пользуюсь услугами этой компании! Довольна.Люди которые пишут, что у них большие проценты, не знают какие могут быть в других МФО.Меня эта компания устраивает.Я бы советовала!
SUPER19842023-07-09 04:46:01
Доброго мене звати Юрій
Подавав заявку на кредит
Було схвалено кредит на суму 10000 на 12 місяців
Не встиг підписати договір
Подав заяву сьогодні
Схвалено позику на 5000 гривень
Вкрай негативно про вашу компанію буду тепер нікому і ніколи не рекомендувати. Брати у Вас кредит.
Скажіть будь -ласка
Навіщо анулювати заявку
Якщо я не встиг підписати договір ?????
Як мені тепер бути ??????
Не рекомендую нікому ТОВ Мілоан
Ярослав2023-06-15 12:53:23
Потрібно декілька разів фотографуватися, чекати хвилин 20, після цього телефонує оператор і задає неадекватні питання про найближчі вулиці і магазини
Олег2023-03-02 20:54:30
10.01.2022. взяв позику в 7300гр. «Міняють коней на переправі» як то кажуть. Обіцяли під. 0.01%. а запропонували під 4% в день. Віддав на третій день. І то це пільговий період!!! Відразу ж знімають до 10% комісію за видачу позики.
Тобто, в перший же день, якщо погодились, то віддаєте їм 14% відсотків від суми позики, а потім ще по 4%відсоьки за кожен день користування. І іще запит на кредитну історію до УБКІ ця шарага робить, що принижує ваш кредитний рейтинг. А ось про погашення позики не повідомляє УБКІ. Тобто, якщо ви взяли і віддали, то все одно підпорьили свою Кредитну історію.