Звернення, скарга

1/5
OlgaChepur2024-01-11 17:09:01
Добрий день, я Чепур Ольга Сергіївна, 23.03.1984р.н. переконливо прошу припинити телефонний терор, психологічне насилля, психологічний тиск та порушення законодавства вашими працівниками. Та дотриматися вимог нацбанку стосовно закриття кредиту за тіло позики і сплатити те, що мені залишилося, щоб закрити за тіло позики та чекаю від вас відшкодування завданої мені моральної шкоди за те, що ви порушили чинне законодавство. Також про те, що не виконуєте припис нацбанку змушена написати чергове звернення в нацбанк. Згідно звернення в нацбанк погрожувати залучати виїздом служби безпеки до додому та на роботу без рішення суду- це порушення чинного законодавства. Та колег, взагалі згідно чинного законодавства як і місце роботи не маєте права турбувати. 15.01.2024 сплачу повністю борг. Чекаю вибачення від вашого працівника та компенсації за його незаконні дії. Телефонні дзвінки з погрозами, залякуванням, психологічним тиском і насиллям надходять з номера 0675557534, 0675557248. Зараз вимагають сплатити борг протягом години, або буде відправка служби безпеки за місцем проживання та роботи, хоч це є порушення законожавства, як і шукати номери телефонів, які не вказані в договорі і на них телефонувати.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован