Щодо привату, ваба, траншів

Martin Iden 6 апреля 2015, 18:25
Забрав депозит нарешті в пт. ввечері, дійсно був транш, бо поки не отримав не вірив навіть що вони існують. Але залишив номер карти менеджеру ще з березня і домовився з менеджером, щоб перевіряв хоч раза 4-5 в день. Чесно кажучи повезло, бо людина хороша трапилась і пішла на зустріч нічого не потребуючи… Таким людям ще більше хочеться віддячувати. Бажаю всім встигнути отримати в сроки гроші, і будемо надіятись що скоро вийдемо з кризи. Депозит був валютний, тому самі розумієте, що суму отримав не ту що була… тому дякую нашій державі, владі і всім, всім хто таке замутив, надіюсь що ми всі використаємо цей досвід і в майбутньому гарненько будемо думати спочатку… бо ну його. Всім миру, добра, щастя і багатства. І бережіть своє здоров'я.
Дякую всім, хто допоміг чим міг, дякую.

p.s. якщо є можливість домовитись з менеджером банку щодо перевірки траншів — зробіть це, рано чи пізно вони спіймають той момент, і ви отримаєте довгожданне смс.

Bob Dylan
Bob Dylan
6 апреля 2015, 20:11
Вот и я так сегодня сделал, и о радость, в 17:00 прозвучал долгожданный звонок от менеджера с просьбой не задерживаться с приходом(отделение работает до 17:30), за что ей(девушке-менеджеру)огромное СПАСИБО!!! Все деньги с карточки сразу получил в кассе банка! Наконец-то закончилась эта денежная эпопея! Всем спасибо, счастья, добра и мира!!!