денежные средства

ulianova ulianova
21 ноября 2014, 13:35
Подскажите, если на валютном счету у меня деньги, то при ВА могу ли я их снять, просто не до конца понимаю что это такое, и что произойдет? огромное спасибо за ответ

21 ноября 2014, 13:37
Все конвертится в гривну по сегодняшнему курсу нбу.
насчет снять читайте www.fg.gov.ua/faq/
happysmile
happysmile
21 ноября 2014, 13:37
Нет, про валюту забудьте. В фонде вам отдадут до 200 тыс грн, в лучшем случае через мес 5.
21 ноября 2014, 13:44
То есть я могу получить деньги хотя бы в гривне?
ell90
ell90
21 ноября 2014, 13:46
Вроде как написано, что расчет идет не на момент введения ВА, а на день принятия решения о ликвидации
21 ноября 2014, 13:57
Цитату дайте и ссылку, где такое написано.
RockGirl
RockGirl
21 ноября 2014, 14:04
Розрахунок суми кредиторських вимог в іноземній валюті за вкладами вкладників, в межах 200 тисяч гривень, відбувається шляхом перерахування суми вкладу у національну валюту за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

Розрахунок суми кредиторських вимог в іноземній валюті за рахунками юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, а також за вкладами вкладників, вклади яких перевищують 200 тисяч гривень, відбувається шляхом їх перерахування у національну валюту за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день прийняття рішення Національним банком України про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
21 ноября 2014, 16:08
Ну верно. для физиков в рамках 200к- в день введения ва, для юрлиц, и физиков сверх 200к — на день ликвидации.
21 ноября 2014, 13:54
По официальным данным его еще не ликвидировали, а только ввели ВА, правильно?
21 ноября 2014, 13:57
Да. через три месяца или инвестор или ликвидация. а пока заседает ва.