$ на чорному ринку

Yuliya79 30 октября 2014, 14:32
Ну ось, морально і я насилу підготувалася до зняття своіх важко і довго накопичених доларів з валютної картки в чудо-банкові. Чомусь чекала дива і коли народ кинувся знімати по 5 тис з карток я жувала жуйку і думала що банк напевно оклигав. Зніму кошти коли буде велика потреба в них.
Почитала відгуки і нарешті вирушила в банк. З плюсів: у відділенні немає людей, гроші в банкоматі є. Зняла з валютної картки 1500 гривень, більше не дало. По курсу 12.80. Ну, думаю, спитаю у місцевих мінял по чому ж доляри, а курс дуже цікавий покупка 14.00 продаж 15.00. Тому коли я дасть Бог зніму гривнями свій валютний депозит, і тут банк лише на мені заробить 10 000 гривень за якийсь місяць.
Браво! Класний бізнес в цієї шаражкиноі контори.
Дивують люди які залишають і несуть нові гроші сюди.
Куплю пляшку шампанського коли моі ходіння по муках закінчаться і забуду дорогу до банків взагалі. Дорогий і безцінний досвід заробили ми всі

30 октября 2014, 14:35
Судячи з акценту, ви зі Львова? )
Yuliya79
Yuliya79
30 октября 2014, 14:41
Центральна Україна, але впевнена що по всій ненці на нас саме ТАК робить бізнес цей гавно -банк. Від місцерозташування результат не змінюється.
Особисто переконалася що навіть валютні депозити треба витягувати за будь яку ціну. Невідомо коли знову повернеться цей «банк» до лімітів в 500 або навіть 100 гривень на добу
30 октября 2014, 15:22
Це точно! Я чому запитував про Львів, думав разом відсвяткувати перемогу, яка вже не за горами
30 октября 2014, 15:08
Когда же гениальный яценюк порядок в стране наведет и корупцию поборит? Подождем еще пол годика, если выживим…
30 октября 2014, 16:15
.это не один день делать и одним яценюком. полгодика маловато, наверное. оно разросталось оч долго, чтоб так вот за полгодика все подчистить. а если выживЕм, но гениальный яценюк никакого порядка не наведет, что делать будете?
30 октября 2014, 16:30
Ну разросталось оно с прошлого года (майдан), ну если яценюка мало, то ляшо вам в помощь…
30 октября 2014, 16:32
Я имею в виду, что коррупция разросталась много лет. мне в помощь? а вам?
30 октября 2014, 16:35
Ага, вот только выплаты в «нужных» банках прекратились сейчас и нет на них управы. Хотя есть банки которые полностью выполняют свои обязательства.
30 октября 2014, 16:34