Як отримати депозит

Вікторія Фарбун Вікторія Фарбун
14 июня 2014, 08:46
Добрий день. Склала з Вашим банком договір банківського вкладу № 787898/2014 та 787884/2014 від 07 травня 2014 року. Тепер виникла проблема, як забрати гроші після закінчення строку. Справа в тому, що ми купуємо квартиру і ці гроші були розраховані на наступний внесок!!! Мене не влаштовує 1000 грн. в день. Якщо я не зроблю внесок в повному обсязі у встановлений строк, то моя сім«я залишається без даху над головою, та ще з нас вирахують штраф!!! Тобто втрачу і квартиру і гроші!!! Чи можна вирішити цю проблему і отримати свої гроші в повній сумі за один раз? Адже ліміт установлений Вашим банком є незаконним і таким чином псується Ваша репутація, чого не дуже хочеться бачити після останніх політичних проблем пов»язаних з «сім»єю". А також Ваш банк отримав фінансування у немалій сумі. Тобто Ви повинні налагодити прозору роботу, щоб у вкладників не було зайвих підозр, пліток та скарг. Адже і Ви і Ми хочемо жити!!! Буду вдячна за розуміння і допомогу. З повагою, Вікторія. (095-570-74-76)

15 июня 2014, 11:29
Вот список банковских троллей: http://minfin.com.ua/blogs/DIZZY/54248/
Шановна Вікторія, не в образу сказано, але тут таких як Ви — хоч «греблю гати»… І чекаєм вже пів року на свої кровні хоча б 100$ в день, а в них в касах навіть цента немає!!!
15 июня 2014, 11:33

PechkinPC
PechkinPC
17 июня 2014, 14:39
Vitaliy, Kyiv
Дякую за шару доки по рішенню суду :)
також, якщо у вас є бажання та час розказіть процедуру подачі заяви до суду